Ana Sayfa  /  RİZE  /  1. Mena Ülkeleri Doğu Karadeniz Turizm ve Yatırım Zirvesi Rize'de Düzenlenecek
  • Facebook da Paylaş
1. Mena Ülkeleri Doğu Karadeniz Turizm ve Yatırım Zirvesi Rize'de Düzenlenecek
  • 08-05-2017
  • 1 yorum
Rize’de 11 Mayıs 2017 tarihinde 1. Ortadoğu ve Kuzey Afrika Ülkeleri (MENA) Doğu Karadeniz Turizm ve Yatırım Zirvesi düzenlenecek.
Rize'de 11 Mayıs 2017 tarihinde 1. Ortadoğu ve  Kuzey Afrika Ülkeleri (MENA)  Doğu Karadeniz Turizm ve Yatırım Zirvesi düzenlenecek.
 
Rize Babillon Hotel'de düzenlenecek zirveye Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı  Berat Albayrak, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın da katılması beklenirken, zirve ile Ortadoğu ve  Kuzey Afrika Ülkeleri'nin turizm potansiyelini  Türkiye ve  Doğu Karadeniz pazarına çekmek ve ikili işbirliklerini arttırmak amaçlanıyor.
 
Kültür ve Turizm Bakanlığı,  Rize Valiliği,  Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA),  Türk Hava Yolları (THY) ve  Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı işbirliğinde düzenlenecek programa ayrıca  Irak,  Birleşik Arap Emirlikleri,  Katar,  Filistin,  Bahreyn,  Kuveyt, Umman,  Ürdün,  Lübnan,  Suudi Arabistan,  Fas,  Tunus,  Mısır ve  Cezayir'den turizm alanında faaliyet gösteren acente, basın ve sosyal medya temsilcisi ile iş adamlarından oluşan 250 kişi katılacak. Etkinlikte ikili iş görüşmeleri düzenlenecek, ardından da " Doğu Karadeniz Bölgesi'nde Turizm" konulu bir panel gerçekleştirilecek. 
YORUMLAR
  • bozo   09-05-2017 08:45

    bu bizim yerel bürokrat ve siyaset adamlarımızı ne yapacaz bu şehir neden sadece koltuğa oturan ve başka hiç bir işe yaramayan adamlar tarafından yönetiliyor bizdeki il başkanı belediye başkanı ve ekibini trabzondan mahalle temsilcisi yapmazlar emin olun

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE