Ana Sayfa  /  EKONOMİ  /  14 bin lira maaşla çalışacak personel aranıyor!
  • Facebook da Paylaş
14 bin lira maaşla çalışacak personel aranıyor!
  • 10-07-2017
  • 0 yorum
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığına (KOSGEB) Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 9-14 bin lira brüt ücretle 8 sözleşmeli bilişim personeli alınacak.
Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, KOSGEB Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere sözlü sınavla 1'i kıdemli· yazılım geli·şti·rme uzmanı, 5'i yazılım geli·şti·rme uzmanı, 1'i kıdemli· ağ ve si·stem yöneti·ci·si·, 1'i ağ ve si·stem yöneti·ci·si· olmak üzere sözlü sınavla 8 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.
 
Başvurular, 8 Ağustos'a kadar gerçekleştirilecek. Tek aşamalı sınav için sözlü ve uygulamalı mülakat tarihi 14-16 Ağustos olarak belirlendi.
 
Mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi, "www.kosgeb.gov.tr" internet sitesinde 11 Ağustos'ta ilan edilecek ve adayların e-posta adreslerine bildirim yapılacak.
 
Aylık brüt sözleşme ücreti tavanı, kıdemli· yazılım geli·şti·rme uzmanı ile kıdemli· ağ ve si·stem yöneti·ci·si· için brüt 14 bin 61,81 lira, yazılım geli·şti·rme uzmanı ile ağ ve si·stem yöneti·ci·si· için de brüt 9 bin 374,54 lira olacak.
Etiketler : 14 - bin - lira - maaşla - çalışacak - personel - aranıyor! -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE