Ana Sayfa  /  MAGAZİN  /  2015’te vefat eden sanatçı Kayahan’ın 22 yıllık eşi İpek Açar'ın sürpriz aşkı ortaya çıktı!
  • Facebook da Paylaş
2015’te vefat eden sanatçı Kayahan’ın 22 yıllık eşi İpek Açar'ın sürpriz aşkı ortaya çıktı!
  • 30-10-2017
  • 0 yorum
2015’TE VEFAT EDEN SANATÇI KAYAHAN’IN 22 YILLIK EŞİ İPEK AÇAR’IN SÜRPRİZ AŞKI ORTAYA ÇIKTI!
2015’te vefat eden sanatçı Kayahan’ın 22 yıllık eşi İpek Açar’ın sürpriz aşkı ortaya çıktı!
 
Nisan 2015’te vefat eden sanatçı Kayahan’ın 22 yıllık eşi İpek Açar, müzisyen Alper Kömürcü ile aşk yaşamaya başladı.
 
 
Çift, geçen Mart’ta “İyi Ki Doğdun Kayahan Senfonik Konseri”nin provaları sırasında tanıştı. İpek Açar ‘Alper konserin orkestra şefiydi. Dostluğumuz zamanla gönül bağına döndü.
 
Uzun zaman sonra çok mutluyum. Kızım Aslı Gönül de ilişkimizi biliyor’ dedi. (HT Magazin)
 
Geçen yıl hayatını kaybeden müzik dünyasının önemli isimlerinden Kayahan’ ın eşi olan İpek Açar, 1975 yılında İstanbul’ da dünyaya geldi. Açar, Kadıköy Anadolu Lisesi mezunudur.
 
17 yaşındayken şarkı söylemek istiyor ve Kayahan ile tanışıyor. Bir yıl boyunca Kayahan’a vokalistlik yapıyor. Ancak, Kayahan ile aralarında güçlü bir aşk bağı kuruluyor. Bir süre birlikte yaşıyorlar ve evlenmeye karar veriyorlar.
 
Kendisinden yaşça oldukça büyük olan Kayahan ile dünya evine giriyor. Çiftin evlilikleri o dönemde çok konuşuluyor. Herkes, İpek Açar’ın Kayahan ile evliliğini sürdüremeyeceği yorumlarında bulunuyor.
 
Kayahan ile mutlu süren evliliğini bir evlat sahibi olarak taçlandırmak isteyen İpek Açar, Aslı Gönül isimli bir kız çocuk dünyaya getiriyor.
 
 
İpek Açar ve Kayahan’ın, kısa sürede biter gözü ile bakılan evlilikleri tam 22 yıl sürüyor. Sade ve dengeli evlilikleri ile örnek olan çift, evlendikleri dönemde kısa sürede ayrılık beklentisi olanların iddialarını yalan çıkartıyor.
 
Yaşı ilerleyen Kayahan’ın hastalanması sonucunda İpek Açar, Kayahan ile evlenirken nikah masasında verdiği “Hastalıkta, sağlıkta birlikte olma” sözünü tutuyor.
 
Eşi Kayahan’ı hastalığının tedavi sürecinde bir an olsun yalnız bırakmayan ve eşine bir bebek gibi bakan İpek Açar, 3 Nisan 2015’de Kayahan’ın hayatını kaybetmesi ile yıkılıyor.
 
zun süre kendine gelemeyen İpek Açar, aradan 22 yıl geçmesine rağmen büyük bir aşk ile bağlı olduğu Kayahan’ın yokluğuna alışmakta zorluk çekiyor.
 
Kayahan ile çok mutlu bir evlilik hayatın süren İpek Açar, Kayahan’ın ölümünün acısını aradan neredeyse bir yıl geçmesine rağmen hala daha atlatamadı. Kayahan ile birlikte oturdukları evden taşınan İpek Açar, girdiği her odada Kayahan’ın hatıraları olmasına ve sürekli onun acısıyla yüzleşmesine daha fazla dayanamıyor.
 
Kayahan’ı ölümünün ardından her yıl anmak isteyen İpek Açar, yaşanmışlıkları anma taraftarı olmasından dolayı ölüm yıl dönümü olan 3 Nisan’da değil, doğum tarihi olan 29 Mart’ta anmaya karar veriyor.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE