Ana Sayfa  /  Video Haber  /  Sümela'nın Şifresi Kahkahaya Boğacak - İZLE
  • Facebook da Paylaş
Sümela'nın Şifresi Kahkahaya Boğacak - İZLE
  • 10-09-2011
  • 0 yorum
  • 63586 okunma
Sümela’nın Şifresi’’ adlı sinema filminin çekimleri başladı. Filmin senaristi Yılmaz Okumuş, “Seyirciler, ‘nereden geldik bu filme’ demeyecekler, gülecekler’’ dedi.

Filmin senaristi Yılmaz Okumuş, 2.5 yıldır üzerinde çalıştığı senaryonun çekimlerinin Trabzon’da başladığını belirterek, oyuncu kadrosu olarak iyi bir ekip oluşturduklarını ve ekipte yöre insanlarının olmasına dikkat ettiklerini söyledi. Okumuş, “Bazı televizyon dizilerinde o ekibin içinde ben de bulunmama rağmen bir rahatsızlık duyardım. ‘Biz böyle mi konuşuyoruz, böyle mi düşünüyoruz, bu mudur bizim mantığımız’ diye şikayetlerimiz vardı. Yazarken bunları da göz önünde bulundurdum” dedi. Filmin tamamının Trabzon’da çekileceğini anlatan Okumuş, çekimlerinin üçte ikisinin tamamlandığını belirterek, “Seyirciler ‘nereden geldik bu filme’ demeyecekler, gülecekler, onu vaad ediyoruz. Bu konuda iddialıyız” diye konuştu.

FİLM 21 EKİM’DE VİZYONA GİRECEK

Filmin yönetmeni Adem Kılıç ise “Sümela’nın Şifresi”nin komedi filmi olduğunu ve büyük bir aşk hikayesini anlattığını söyledi. “Sümela’nın Şifresi”nin 21 Ekim’de vizyona gireceğini bildiren Kılıç, filmin devamının da çekileceğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
GAZETE İLK SAYFALAR
 

KÜNYE     REKLAM     İLETİŞİM     SİTENE EKLE