Ana Sayfa  /  AK PARTİ  /  AK Parti’den Abdullah Gül'e çağrı
  • Facebook da Paylaş
AK Parti’den Abdullah Gül'e çağrı
  • 04-05-2017
  • 1 yorum
11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e AK Parti’den, “Açıklama yapıp spekülasyonları bitir” çağrısı geldi.

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, dün aHaber’e yaptığı açıklamada, “Sayın Gül ile ilgili çeşitli spekülasyonlar yapılıyor. Sayın Gül’ün bu spekülasyonları behemahal (mutlaka) bitirmesi gerekir. Sayın Gül’ün net olmadığından dolayı da böyle sorularla karşılaşıyor. Eğer rahatsızsa böyle sorulardan net bir şekilde cevabını vermesi gerekir. Yok rahatsız değilse, cevapsız bıraktığı takdirde herkes bu soruyu her zaman sorma ve bununla da muhatap olmayla karşı karşıya kalacaktır. Benim tanıdığım Sayın Gül buna net bir cevap vermelidir” dedi.

Elitaş, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Davadan ayrılanlar iflah olmamıştır” mesajına ilişkin de, “Alan almıştır diye tahmin ediyorum. Bu davadan ayrılanların veya ihanet yoluna doğru giderleri bugün kim hatırlıyor? Sayın Cumhurbaşkanı isimlerini anmasa tarihte küçük bir nokta bile olmayacak durumdalar, belki böyle sayın Cumhurbaşkanı’nın verdiği mesaj, mesajın sahipleri mesajı almıştır diye düşünüyorum” dedi.

Etiketler : AK - Parti’den - Abdullah - Gül'e - çağrı -
YORUMLAR
  • vatansever   04-05-2017 15:39

    Sayın Abdullah GÜL.Cumhurbaşkanımız sayesinde başbakan ve cumhurbaşkanıliği yapmıştır..Bana göre pasif bir görev icra etmiştir.bÖYLE BİR VİRÜS HAREKETİNE KATILMASI veye parti kurması kesinlikle milletimiz tarafından cezalandırılır.A.latif şener.Sayın mumcuyu hatırlatmak isterim.Zaten türkiyeyi ve milletimizi heyacanladırcak bir yapısıda fikirleride yoktur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE