Aldatma, Cinsel Taciz ve Kumpas!
Ali Kemal ATİK
[email protected]
.

Tv'lerde aldatma, cinsel taciz, kumpas ve aklına gelen tüm pislikleri sergileyen diziler bitmedikçe ve de toplum bunlara prim verdikçe maalesef ne gördüğümüz olayların sonu ne gelecek ne de göreceklerimiz! 
.
Genel bir analiz yaparsak şiddet içeren, aldatma, yengesine sulananlar, yeni mecra sosyal medyada ağzına gelen küfrü eden ve bunun için beğeni isteyenler bitmedikçe bu toplum maalesef düzelmez! 
.
Her türlü fitneye, üç kağıda aklını yormaktan kendini alıkoymayan, kendine uğraşı bulmayıp konuşmaktan başka bir şey yapmayan bir toplum düşünün!
.
Soruyorum böyle bir toplumun psikolojisi bozuk değil mi?
.
Psikologlara gidenlerin sayısı gittikçe artmakta...Rize'de binlerce kişi psikologlara gidiyor. Başa çıkamadıkları olaylar için kendilerini uyuşturan haplar alıyor. Küçük bir il olan Rize'de bunlar oluyorken kim bilir BÜYÜK şehirlerde neler oluyordur!
.
Çocuklarımıza sen yapamazsın, edemezsin deyip korkak, hiç bir olaya karşı kendini savunamayan, öz güvensiz bir toplum yetiştirmiş olmuyor muyuz? Sonra bu çocuklarımız düşünemeyen, ve düşündüklerini dahi dile getiremeyen ve de geleceklerini etkileyecek işlerde cesaretsiz bir toplum haline dönüşmüyor mu?
.
Yaz yazabildiğin kadar...
.
Rabbim bizleri cehaletin eline düşürmesin!
 
03-07-2018 09:46
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Yazıları
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE