Ana Sayfa  /  RİZE  /  Ardeşen’deki Fuhuş Operasyonunda 4 Kişi Tutuklandı
  • Facebook da Paylaş
Ardeşen’deki Fuhuş Operasyonunda 4 Kişi Tutuklandı
  • 10-05-2017
  • 0 yorum
Rize’nin Ardeşen İlçesindeki Fuhuş Operasyonunda Otel Sahibi ile Birlikte 4 Kişi Tutuklandı.
Rize’nin Ardeşen ilçesinde geçtiğimiz günlerde şehir merkezinde bulunan bir otele fuhuş operasyonu yapılmıştı. Yapılan Fuhuş Operasyonunda 2’si Türk 30 kadın ve 14 erkek olmak üzere 44 kişi gözaltına alınmıştı.
 
Rize İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nce yapılan işlemlerin ardından Ardeşen’ki otelin sahibi ile birlikte 4 Kişi tutuklandı.
 
Rize’nin Ardeşen ilçesinde bir otelde yapılan fuhuş operasyonu neticesinde gözaltına alınan otel sahibi ve otel müdürü ile halkla ilişkiler müdürünün de aralarında yer aldığı 5 kişi tutuklandı.
 
Yapılan operasyonlar neticesinde 5 kadından cinsel yolla bulaşan hastalık tespit edilmişti. Türk vatandaşları yapılan işlemlerin ardından serbest bırakılırken, yabancı uyruklu kişiler sınır dışı edilmişti.
 
Konuyla ilgili olarak gözaltına alınan otel sahibi K.Y., mesul müdürü A.B., otelin halkla ilişkiler müdürü C.E. ile resepsiyon görevlileri E.K. ve B.K isimli şahıslar Emniyet Müdürlüğünde yapılan işlemlerin ardından sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE