Ana Sayfa  /  RİZE  /  Avcı: Erdoğan’a ve Adaylarına Sahip Çıkmalıyız
  • Facebook da Paylaş
Avcı: Erdoğan’a ve Adaylarına Sahip Çıkmalıyız
  • 08-06-2018
  • 2 yorum
AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, “Önce Recep Tayyip Erdoğan’a sonra da onun adaylarına sonuna kadar sahip çıkmalıyız” dedi.
Dörtyol ve Salarha bölgesinde ziyaretlerine devam eden Avcı, bölge insanıyla bir araya gelmeye sorunları ve ihtiyaçları tespit etmeye devam ediyor.
 
Şer ittifakının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seçimleri kaybettirmek için ellerinden geleni yaptığını hatırlatan Avcı, “Şer ittifakı her gün karşısına yeni hedefler koyarak Ortadoğu’yu şekillendirmeye devam ediyor. Karşılarında engel olarak bir tek Recep Tayyip Erdoğan’ı görüyorlar. Sayın Cumhurbaşkanımıza seçimi kaybettirebilmek için ellerinden gelen bütün melaneti yerine getiriyorlar.” dedi.
 
 
 Avrupa’nın kimi desteklediğine bakıldığında her şeyin daha iyi anlaşıldığını vurgulayan Avcı, “Avrupa’da AK Parti’nin miting yapması yasak. Ancak PKK destekli bir siyasi parti veya PKK seviciler Avrupa’nın her bölgesinde miting yapabiliyor. Sadece buradan bile bakarsak karşımızda olan şer ittifakının niyetini çok net bir şekilde görebiliriz.” diye konuştu.
 
 
AK Parti Rize Milletvekili Adayı Avcı’nın, şehir merkezi, ilçe, köy ve mahalle ziyaretlerine yoğun bir şekilde devam edeceği bildirildi.
YORUMLAR
  • vatansever   12-06-2018 08:58

    OY istiyorsunuz tamamda.Birde rizeli sizden ne istiyor soruyormusunuz.Söyliyeyim.1-Rizemizin acilen trafik sorunun çözülmesi.2.Çay kanunun çıkarılarak özelleirn taban fiat altında çay alımının yasal yaptırımlı önlenmesi 3.Çay cüzdanlarından ziraat odasının cüzdan başı 41 tl kesintisnin kaldırılması.ziraat odasının çay ve çay üreticisine ne hizmeti veriyor resmen haraç veriyoruz.

  • Rizeli   10-06-2018 12:43

    Erdoğana sahip çıkacağız bu bir gerçek ama Akpartiye sahip çıkmamız artık zor. Çünkü Akparti sadece kendi etrafına sahip çıktı ve işkur gibi bir kurum haline dönüştü. Bu nedenle insallah Mhp rizeden milletvekili cıkaracaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE