Ana Sayfa  /  RİZE  /  Ayder'deki çirkin görüntü sona eriyor!
  • Facebook da Paylaş
Ayder'deki çirkin görüntü sona eriyor!
  • 18-10-2016
  • 1 yorum
Çamlıhemşin İlçe Trafik Komisyonu, yeni bir karara alarak Ayder'deki yeşil alanlarda park yasağı uygulaması getirdi.
Çamlıhemşin'e bağlı Turizm merkezi Ayder yaylasında tepkilere yol açan yeşil alanlardaki araç parkı tartışmasına son noktayı ilçe trafik komisyonu koydu.
 
AYDER'DE YEŞİL ALANLARA GELİŞİGÜZEL PARK ETMEK ARTIK YASAK
 
Ayder'de araç sürücülerinin araçlarını yeşil alanlara bırakmaları sorunu gün geçtikçe büyümesi üzerine toplanma kararı alan ilçe trafik komisyonu, yeşil alanlara park yasağı uygulamasını oy birliği ile karara bağlayarak Rize il trafik komisyonuna gönderdi.
 
ARAÇ PARK EDENLERE İDARİ PARA CEZASI KESİLECEK
 
Uyarı levhaları konacak olan Ayder'in yeşil alanlarına araç park etmek artık yasaklandı. Araçlarını otoparklar yerine Ayder'in yeşil aralarına park eden araçlara idari para cezası kesilecek.  
 
Etiketler : Ayder'deki - çirkin - görüntü - sona - eriyor! -
YORUMLAR
  • SALİM KAZMAZ/RİZE   19-10-2016 08:06

    Madem Ayderin sorunlarına çözüm getiriyorsunuz.Fahiş fiyatlara,ayder esnafının müşteriye yonulacak kaz gözüyle bakmasına da bir çare getirin.Örnek Bir lokantada yemek yiyorsunuz.Yemeğin sonunda yediğiniz yemeğin parasını ödemeye gidiyorsunuz.Artı % 10 servis ücreti ödüyorsunuz.Yani yediğiniz yemek ücreti artı zorunlu bahşiş,anlayacağınız adamlar masanıza bir tava muğlama götürüyor,size ettiği hizmetin parasını artı % 10 alıyorlar,konaklama başka bir sorun ben iddia ediyorum Ayder konaklama da Ülkemizin en dahalı yerlerinden biri,İlgililer bu pahalılığada bir çözüm bulsun

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE