Ana Sayfa  /  MHP  /  Bahçeli, Genelkurmay Başkanı Akar'a destek verdi
  • Facebook da Paylaş
Bahçeli, Genelkurmay Başkanı Akar'a destek verdi
  • 17-05-2016
  • 0 yorum
MHP lideri Devlet Bahçeli, pazar günü toplanan muhalif isimlere çok sert sözlerle yüklendi. Bahçeli, Genelkurmay Başkanı'na da destek verdi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, pazar günü Ankara'da toplanan muhaliflere çok sert tepki gösterdi. Bahçeli, "Bu bir genel başkanlık yarışı değildir. Pazar günü Ankara'da yaşananlar rezilliğin dik alası, kepazeliğin zirvesidir. Gezivari provakasyonları kurmak isteyenler baltayı taşa vurmuştur. Bunlar asla affedilmeyecektir. Tarlada kurultay yapılmaya çalışılmıştır. Milliyetçi ülkücü harekette bu girişimler ateşle oynamaktır. Gereği neyse mutlaka yapılacaktır" dedi. 
 
Bahçeli, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın nikah törenine katılan Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar'a yönelik eleştirilere de sert karşılık verdi. Bahçeli, "Cumhurbaşkanının davetine icabet eden Genelkurmay Başkanı şiddetle eleştirilmektedir. Bu eleştirilerin anlamı yoktur. Şehitlerin geldiği ortamda Genelkurmay Başkanı'nın malum düğüne katılmasını diline dolayanlar terörle mücadeleyi sabote etmek isteyen çevrelerdir. Terörle mücadelenin sürdüğü dönemde kafa karıştırmak, komuta kademesindeki uyumu bozmak iyi niyetli görülmeyecektir. Genelkurmay Başkanı'nın taşlanması teröristlerin değirmenine su taşımaktır. Güvensizlği artırmaya yönelik bu propaganların devlet ve millet aleyhinedir. Her şey bitmiştir de, manevi görevini yapan Genelkurmay Başkanı'nı hedef haline getirme midir? Genelkurmay Başkanı'nı küçük düşürmek hangi çevrelere hizmettir. Bundan rahatsız olan varsa ya Kandil'in, ya da HDP'nin kollarına kendisini bırakmalıdır" ifadelerini kullandı.
Etiketler : Bahçeli - - Genelkurmay - Başkanı - Akar'a - destek - verdi -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE