Ana Sayfa  /  CHP  /  Bekaroğlu'ndan 'dokunulmazlık' açıklaması
 • Facebook da Paylaş
Bekaroğlu'ndan 'dokunulmazlık' açıklaması
 • 16-04-2016
 • 4 yorum
Bekaroğlu, HDP'lilerin dokunulmazlıklarının kaldırılmasıyla ilgili konuştu.

Haber53.com

CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu, HDP'li vekillerin dokunulmazlıklarının kaldırılmasıyla ilgili twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

TERÖR MÜ BİTTİ, BARIŞ MI GELDİ

Bekaroğlu, "2 Mart 1994. DEP milletvekilleri dokunulmazlıkları kaldırılıp hapse yollandılar. Peki ne oldu, kimin işine yaradı, hangi sorun çözüldü? Terör mü bitti, akan kan mı durdu, barış mı geldi, ülkenin birliği daha güçlü hale mi geldi? Hayır, hiç biri olmadı. Aksine daha karanlık bir dönem başladı, yüzlerce insan öldü, faili meçhuller arttı, köyler yakıldı, yıkıldı..." dedi.
 

YORUMLAR
 • ilica-kurtume   31-05-2016 09:38

  sayın Bekaroğlu,dokunulmazlık konusunda fikirlerinize katılıyorum,fakat ortada bir gerçek var,Başkanlık sistemini daha öncede Avrupa Birliğine girmek şartıyla her partı kabül etmişlerdir,fakat Türkiye bu Avrupa Birliğine girmek için çok şeyleristeniliyor,oda mümkün değil,biribirimizi kandırmıyalım,yeni anayasayı halk iyi bilmeli,yoksa sonumuz felaket olur,sayg.

 • muallim53   22-04-2016 12:18

  Ehliyetinize, kariyerinize bir diyeceğim yok; nereden, nasıl, hangi derce ile aldınız bilemem , lakin 180 derece bir birine zıt noktalarda yer almanız, emniyet ve şahsiyet konularında eksiğiniz olduğu kanaati hasıl oldu bende. sayın Bekaroğlu, istiklal Caddesinde ''hepimiz Ermeniyiz''diye bağıranlar arasında da vardınız. Şimdi de olması gerekene itiraz ediyorsunuz. Sorarım size; nasıl olsa tekrar bu sofrada yemek yiyilecek, o halde bulaşıkları yıkamaya gerek yok der misiniz? Denir mi?

 • muhittin   17-04-2016 15:41

  reklamlaaaaarrrrrr!!!

 • ali   17-04-2016 11:19

  olan oldu işte.sizin gibi sempatizanlar doğduğu için gerekli artık.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE