Ana Sayfa  /  ARTVİN  /  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Artvin açıklaması
 • Facebook da Paylaş
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Artvin açıklaması
 • 27-02-2016
 • 9 yorum
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ensar Vakfı Olağan Genel Kurulu'nda konuşuyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde, Ensar Vakfı Olağan Genel Kurulu'nda açıklama yapıyor. Burada Cerattepe'deki eylemlere değinen Erdoğan "Geziciler neyse bunlar da yavru Gezicilerdir" dedi.
 
"YAVRU GEZİCİLER"
 
"İşte bakın şimdi de Artvin’de bir Cerattepe olayı çıktı. Bu geziciler neyse bunlar da yavru gezicilerdir bunu böyle biliniz. Yavru geziciler. Niye; çünkü bunlar Artvin’de alıştıklarını bulamadılar. Rize’de, Trabzon’da, Ordu’da, Giresun’da, Samsun’da bulamadılar. Şimdi çılgına döndüler. Ne yapacağız? Onun için tekrar bu tür adımlar atmaya başladılar. Kardeşlerim şunu unutmayın hak her zaman galiptir. Görünüşte 3-5 ağacın kesilmesine karşı çıkmak için o başlatılan eylemlerde öylesine bir çevre tahribatına kendileri yol açtı ki, ne ifade ettiler, çıktılar yürüyüşlerde şunu söylediler; ’Yahu halen anlamıyor musunuz? Mesele ağaç değil’ diyerek bunu ifade ettiler. Niyetlerini açıkça ortaya koydular. Milletimizle birlikte sergilediğimiz kararlı duruş sayesinde, bu provakasyon amacına ulaşmadan hızını kesti."
 
YORUMLAR
 • hakkı   29-02-2016 10:34

  Bakanın bilgisine göre, bakıra, yılda 2 milyardan çok para ödüyoruz. Yeraltı işletme olacak. Maden işleme tesisi olmayacak, dolayısıyle çıkartılacak tüvenan cevher doğrudan teleferikle taşınacak. Kesilecek her bir ağacın yerine 3 ağaç dikilecek. Kesilecek 3500, dikilecek 10000. Bu durumda bu işin ülkeye ve bölge çalışanlarına ve ülkeye büyük katkısı varken bu tepki neden? Çevre kirlenecek diyenler, maden işleme tesiside olan büyükdere kenarındaki çayeli Bakır İşletmelerine gelip baksınlar.

 • kemal şimşek    28-02-2016 21:13

  ben rızelıyım ama artvınde yaşıyorum buyuk bır cogunlugu artvınde tepelerınde sıyanur ıstemıyorlar madem demokrası cogunluk alsana demokrası yok hep benım dedıgım olur budur demokrası sn cumhurbaşkanınada bu yakışmıyor bence

 • rizali   28-02-2016 12:09

  Bu ülkede Cumhurbaskani çikip cerrattepe üç bes diyorsa doğru. Çikip geziciler dediği zaman doğru, çikip çözüm dediği zaman doğru, çikip savaş dediği zaman doğru. çikip mübarek insan dediği zaman doğru, çikip terörist insanda dediği zaman doğru. Bülent Arinç AKP li olunca kardeş, sesi çikinca kalleş. 4 Bakan çocuğu paralar içinde yakalanınca kumpas, paralari faiziyle geri alinca alin teri. Esad kardeşim dediğinde doğru. Esed terörist deyincede doğru. Bu partinin içinde olan Abdullah Gül, Abdüllatif sener, idris nami Sahin, erdogan Bayraktar, Hakan sükür, ve niceleri agzini açinca yobaz. Cumhurbaskani halk derken, ordakiler ne. insanlarin sesine biraz kulak verin. Her seye gezici, terörist yaftasi yapistirmadan bi dinleyin Allah askina. Artvinde toplanan o binlerce insan yobaz. Biz vatan asigi.

 • AHMET   27-02-2016 18:02

  ANALARDAN BABALARDANDA GELEN BİRKAÇ HDP Lİ VEKİL GELMİŞTİ PRİM YAPAMAYACAKLARINI ANLAYINCA YİNE DOĞUYA PKK YA YARDİMA GİTTİLER.BİDE SAYİN CUMHURBAŞKANININ BU KONUŞMASI NİYE BAZILARINI RAHATSIZ EDİYOR ANLAMAKTA ZORLANİYORUM. BİLMEK LAZİMKİ SAYİN CUMHUR BAŞKANİ BU KADAR YÜREKLİ OLMASAYDI TÜRKİYE ŞİMDİYE KADAR BÖLUNMUŞ OLURDU.GÜÇLU İKTİDAR.İSTİKRAR ŞART. DİŞ GÜÇLERİN OYUNLARINA DİKKAT EDELİM.BİZİ BİRBİRİMİZE DÜŞÜRÜP NMALANMAK İSTİYORLAR BUNA FİRSAT VERMİYELİM.

 • anıl yurt   27-02-2016 17:26

  ne dediğini anlayabilen var mı ? ben anlayamadım. ne tahribatı vermişler. doğaya zarar verenler ortada zati buna tepki göstermek mi suç , siz demediniz mi demokratik taleplere canım feda demokrasi sınırında insanlar tepkilerini ortaya koyuyor işte

  0

  0

  • Soğuksulu   28-02-2016 20:13

   Beyin bedava nasıl anlayamamışsın

   0

   0

 • Yüksel Kopuz   27-02-2016 17:23

  Bir günde bir seye karisma... Ortaligi germe,,

  0

  0

  • Soğuksulu   28-02-2016 20:14

   Çayeli de de bakır madeni yok mu orda çıkmıyor mu.Çayeli de de çıkmasın, ne oldu zorunuza mı gitti. Yavru geziciler sizi

   0

   0

  • engelli   28-02-2016 17:31

   bu yüksel kopuza kuyruk cısımı var anlamış deyilim.

   0

   0

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE