Ana Sayfa  /  RİZE  /  Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'De
  • Facebook da Paylaş
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'De
  • 06-08-2017
  • 1 yorum
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan (solda), çeşitli temaslarda bulunmak üzere Rize'nin Güneysu ilçesine geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  çeşitli temaslarda bulunmak üzere Rize'nin Güneysu ilçesine geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada bir konuşma yaptı.
 
Trabzon’dan helikopterle beraberinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile Rize’ye geçen Erdoğan, Güneysu ilçe merkezinde kendisini bekleyen hemşehrilerini selamladı.
 
Erdoğan, yaptığı ilk konuşmada hemşehrilerine sitemde bulundu.
 
Erdoğan, referandum sonuçlarında Güneysu’nun ve Rize’nin Türkiye’de ilk sırada yer almamasını eleştirerek “2019’da çok daha farklı bir netice bekliyoruz: Bunu da açık söylüyorum Güneysu niye bir numara olmadı, Rize niye bir olmadı ? Türkiye genelinde” dedi.
 
'BİR NUMARA OLACAĞIZ'
 
“Bu duygular içinde sizlerle el ele omuz omuza vermek suretiyle 2019’da çok daha farklı bir netice bekliyoruz” diyerek referandum sonuçlarında Rize ve Güneysu’nun 1. Sırada olmamasını eleştirerek “Bunu da açık söylüyorum. Güneysu niye bir numara olmadı. Rize niye bir olmadı, Türkiye genelinde. Bunu istemek herhalde Cumhurbaşkanı olarak hakkımızdır diye düşünüyorum. İnşallah daha çok çalışacağız ve bir numara olacağız. Hepinize hayırlı geceler diliyorum, hepinizi Allah’a emanet ediyorum” ifadelerini kullandı.
 
 

Etiketler : Cumhurbaşkanı - Erdoğan - Rize'De -
YORUMLAR
  • bozo   07-08-2017 09:45

    reis yanında gezip kendilerini sana yaranmaya çalışan hikmet ayar vali rektör il başkanı onlara bir sor rize için ne yaptılar ne üretmeye çalışıyorlar veya 7 sene önce başlamış olan projeler ne durumda

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE