Ana Sayfa  /  EKONOMİ  /  Emekli promosyonunda 16 banka imza attı!
  • Facebook da Paylaş
Emekli promosyonunda 16 banka imza attı!
  • 15-02-2017
  • 0 yorum
Emeklilere aylıkları karşılığında promosyon verilmesi için imzalar atılmaya devam ediyor. Son olarak PTT'de Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile protokol imzaladı.

Emeklilere aylıkları karşılığında promosyon verilmesi için imzalar atılmaya devam ediyor. Son olarak yaklaşık 1 milyon 340 bin emeklinin aylığını aldığı PTT'de Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile protokol imzaladı.


25 BANKANIN 16'SI İLE SÖZLEŞME İMZALANDI


SGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı, promosyon protokolünü 25 bankanın 16'sıyla imzaladıklarını belirterek, "Diğer 9 bankada gelecektir, protokolleri imzalayacağız. En büyük iş ortağımız olan PTT ile protokolümüzü imzalıyoruz" dedi. Şu ana kadar emeklilerin yüzde 95'ine ulaşmış durumda olduklarını anlatan Bağlı, Emeklilerin promosyon imkanından yararlanması için gerekli teknik alt yapıyı tamamladıklarını vurguladı.
 

KARGODA % 20 İNDİRİM


PTT Genel Müdürü Bozgeyik de, emeklilere maaş promosyonunun yanında PTT hizmetlerinden de indirimli yararlanma imkanı sağladıklarını bildirerek, emeklilere kargoda yüzde 20, e-ticarette yüzde 10 ve PTT Bank havalelerinde de yüzde 20'lik özel indirim uygulayacaklarını duyurdu.
 

ÖDEMELER MART AYINDA


İlk ödemeleri Mart ayı içinde yapılması planlanan banka promosyonu kapsamında, bin lira altında emekli maaşı alanlara 300, bin lira ile 2 bin lira arasında emekli maaşı ödenenlere 375, 2 bin lira üzerinde emekli maaşı alanlara da 450 lira bir seferde ödeme yapılacak.

Etiketler : Emekli - promosyonunda - 16 - banka - imza - attı! -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE