Ana Sayfa  /  MEDYA  /  Ertuğrul'un bölüm başı kazandığı para dudak uçuklatıyor
  • Facebook da Paylaş
Ertuğrul'un bölüm başı kazandığı para dudak uçuklatıyor
  • 02-11-2017
  • 2 yorum
Diriliş Ertuğrul’un yıldızı Engin Altan Düzyatan’ın reyting rekortmeni diziden bölüm başı 150 TL kazandığı ortaya çıktı.
 
TRT ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’un yıldızı Engin Altan Düzyatan’la ilgili bir yazı kaleme alan HT Magazin yazarı Mustafa Doğan, yakışıklı oyuncunun diziden ne kadar kazandığını ve yeni anlaşmasında kendisine ödenecek ücrete ilişkin detayları paylaştı.
 
İşte Doğan’ın kaleme aldığı yazı;
 
Eskiden, “Bu devirde ya topçu ya popçu olacaksın” denirdi. Böyle giderse oyuncular her ikisinin de pabucunu dama atacak!
 
Süper Lig’deki birçok futbolcuyu bile kıskandıracak paranın teklif edildiği isim ‘Diriliş Ertuğrul’un Ertuğrul Bey’i Engin Altan Düzyatan.
 
‘Diriliş’e kadar televizyonda dikiş tutturamayan Düzyatan, projeyle birlikte resmen şaha kalktı. Şeytanın sadece bacağını değil, kafasını gözünü de kırıp bir anda birkaç level birden atladı. Allah’ı var, iyi iş çıkardı, çıkarmaya da devam ediyor.
 
 
BÖLÜM BAŞI 150 BİN TL KAZANIYOR
 
Taşıması da oynaması da zor olan karakteri resmen üzerine giydi. ‘Diriliş’in bugün en çok izlenen dizi olmasında katkısı büyük. Bunun meyvelerini de topluyor tabii. Misal, bu sezon bölüm başı aldığı 150 bin TL ile en çok kazanan oyuncular arasında.
 
NİSANDAN BU YANA GÖRÜŞÜYORMUŞ
 
Sezon sonu senaryo gereği diziden ayrılacağından, yapımcıların ve kanalların en gözde isimleri arasında. Sektörde yeni moda, kafa oyuncuların futbolcular gibi bonservisini almak. İmza atıldıktan sonra proje kısmına geçiliyor. Düzyatan da nisandan bu yana kanallarla görüşüyormuş. Biriyle imza aşamasına gelinmiş.
 
İMZA PARASI 4 MİLYON TL ÖDENECEK
 
Anlaşmaya göre 4 yıl için Düzyatan’a imza parası (bonservis de diyebiliriz) 4 milyon TL ödenecek. Oyuncu, rol alacağı projedeyse bölüm başı, yani haftalık 250 bin TL kazanacak.
YORUMLAR
  • adam   12-11-2017 01:49

    alacak tabı sanane

  • İsyanım var   03-11-2017 15:20

    Bölüm başı 150 TL'mi? Gürcüler günlük alıyor 150'yi :D

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE