Ana Sayfa  /  GÜNDEM  /  Hale Soygazi'nin eşinden 'Gayrimeşru çoçuk' açıklaması!
  • Facebook da Paylaş
Hale Soygazi'nin eşinden 'Gayrimeşru çoçuk' açıklaması!
  • 10-10-2017
  • 0 yorum
Show TV'de yayınlanan Artık Susma programında kendisinin Murat Şar'ın annesi olduğu iddia edilmesi üzerine Hale Soygazi gündeme oturmuştu. Hale Soygazi'nin eşi konuyla alakalı olarak ilk kez konuştu.

Hale Soygazi'nin Murat'ın annesi mi değil mi sorusu akıllarda dolaşmaya devam ederken, Artık Susma programında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Hale Soygazi son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri. Yeşilçam'ın duayenleri arasında yer alan Hale Soygazi, Show Tv'de yayınlanan Artık Susma programında gündeme gelmeye devam ediyor.

İddiaya göre programa katılan Murat Şar'ın annesi Hale Soygazi. 1974 yılında evlenen ve 1985 yılında boşanan Hale Soygazi ve eski eşi Ahmet Özhan'a gözler çevrildi. Peki Ahmet Özhan bu konuyla ilgili ne diyor? İlk eşi Hale Soygazi evli miydi? Gelin hep birlikte bakalım. 

 

 

Bir dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri Hale Soygazi ve Ahmet Özhan çiftiydi. Türk sanat tarihine damga vuran iki isim 1974 yılında dünyaevine girmişti. 1985 yılında boşanan çiftle ilgili önemli bir iddiaya ortaya atıldı. İddiaya Murat Şar, Hale Soygazi'nin çocuğuydu.

Televizyon programında 40 yaşında olduğunu söyleyen Murat, annesi Hale Soygazi'nin kendini bir günlükken evlatlık verdiğini söyledi. Hale Soygazi bu konuyla ilgili dava açacağını söylese de merak edilen o dönemde evli olduğu Ahmet Özhan'ın ne dediğiydi. 

Ahmet Özhan Kanal D'de katıldığı bir canlı yayın programında ilk kez açıklama yaptı. Bu konulardan her zaman uzak olduğunu belirten Ahmet Özhan, böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyledi. Eski eşinin bir hamilelik belirtisi göstermediğini dile getiren Ahmet Özhan, "Şaşkınlık içerisindeyim.

Hukuki ve bilimsel profil itibariyle de hiçbir şekilde sonuca varılamayacak bir iddia. O yüzden bunun bir an önce ortadan kalkmasında fayda var" ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE