Ana Sayfa  /  RİZE  /  Hasan Karal, Rize Arı Yetiştiricileri Birliğini ziyaret etti
 • Facebook da Paylaş
Hasan Karal, Rize Arı Yetiştiricileri Birliğini ziyaret etti
 • 01-05-2017
 • 4 yorum
AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal referandum sonrası memleketi Rize’ye gelmeyi ihmal etmiyor.
TBMM çalışmalarından bulduğu zamanı memleketi Rize’ye gelerek değerlendiren Rize Milletvekili Hasan Karal hem bölgedeki yatırımları inceliyor hem de vatandaşlarla bir araya gelerek hasret gideriyor.
 
AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize Arı Yetiştiricileri Birliği’ni ziyaret etti. Birlik Başkanı Abdülahmet Topçu ve İkinci Başkan Fevzi Civaoğlu ile birlikte Bal Dolum ve Paketleme Tesisi’ni ziyaret etti. Burada başkan Topçu’dan bilgiler alan Rize Milletvekili Hasan Karal “Arıcılardan gelen ballar tarım laboratuvarına gönderiliyor. Onay geldiği zaman bu balların bu tesiste dolumu yapılıyor ve arıcıya teslim ediliyor. Ağustos-Aralık ayları içerisinde günlük 2 ton dolum kapasitesi olan bu tesis sayesinde önemli çalışmalara imza atılıyor. Ben bu sayede bu sezonun arıcılarımız için verimli bir şekilde geçmesini diliyorum.” dedi.
 
Karal, daha sonra Salarha Beldesi’ne gitti. Burada taksi durağına giderek taksici esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Referandum sonrası verdiği ziyaret sözünü gerçekleştiren milletvekili Karal’a, Salarha Beldesi referandumda gereken desteği verdiklerinden dolayı kendilerini mutlu hissettiklerini belirtti.
 
AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ziyaretlerine daha sonra Kendirli Beldesi’nde devam etti. Karal, burada Belediye Başkanı Alaattin Serdar, AK Parti Belde Başkanı İlyas Düveli ve Kendirli Belde sakinleri tarafından karşılandı. Kendirli Belediye Başkanı Alaattin Serdar referandumda % 83’lük bir oy oranıyla anayasa değişikliğine büyük bir destek sağladıklarını ve bu anlamda üzerlerine düşen görevi yerine getirdiklerini ifade etti. AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal burada yaptığı açıklamada “Kendirli’den böyle bir sonuç çıkacağını biliyorduk. Bunda haklı çıkmanın gururunu yaşıyoruz. Anayasa değişikliğinin ilk sonuçlarını önümüzdeki Salı günü göreceğiz. Kurucu genel başkanımız, Cumhurbaşkanı’mız evine dönüyor. Partimize üye olacak Cumhurbaşkanı’mız hukuken ayrı olsa da gönülden birlikte olduğu partimizle artık resmen bir bağı olacak. Sonrasında 21 Mayıs’ta yapılacak olan olağanüstü kongrede liderimiz partimizin başına geçecek.” İfadelerini kullandı.
 
 
 
 
 
 
Etiketler : Hasan - Karal - - Rize - Arı - Yetiştiricileri - Birliğini - ziyaret - etti -
YORUMLAR
 • MEHMET   15-06-2017 17:00

  LA TAHZEN İNNALLAHE MEANA

 • Arslan Rizeli   22-05-2017 21:36

  Vay bee, Ne büyük hizmet. Artık gençlerimizi işsizlikten kurtarır. Hepsi arı gibi bal yapar, akşama kadar...

 • Arslan Rizeli   22-05-2017 21:34

  Dünyada balı iki şey yapar: 1.Arılar, 2.Türkler

 • Hayırlı olsun...   18-05-2017 14:14

  Bende yakında bir araba alacağım. Açılısı inşallah böyle hep beraber yapacağız. Rize milletvekillerini de çağıracağım...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE