Ana Sayfa  /  MEDYA  /  Kardeş Payı dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı
  • Facebook da Paylaş
Kardeş Payı dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı
  • 27-01-2014
  • 0 yorum
Star TV ekranlarında yayınlanacak Kardeş Payı dizisinin ilk bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu.
Ahmet Kural ile Murat Cemcir ikilisinin yeni komedi dizisi Kardeş Payı, yakında Star TV'de izleyici karşısında olacak.
 
YENİDEN EKRANLARDA OLACAK
 
Düğün Dernek filminden sonra çektikleri dizi ile yeniden ekranlara dönecek olan Murat Cemcir ve Ahmet Kural, Kardeş Payı adlı dizi ile yeniden ekranlarda boy gösterecekler. 
 
DİZİNİN KONUSU
 
Kardeş Payı dizinin konusu şöyle:
 
Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştirler. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur. Tahsin her yaz Metin ve Ali'yi, 'Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun', gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar.
 
 
Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır... Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama "Dünya'ya barış ve mutluluk getirecek" diye iddia ettikleri bir icada imza atarlar.. Kimsenin ciddiye almadığı icadın zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle bütün dengeler değişir..
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE