Ana Sayfa  /  MHP  /  Meral Akşener hakkında inceleme başlatıldı
 • Facebook da Paylaş
Meral Akşener hakkında inceleme başlatıldı
 • 17-04-2016
 • 3 yorum
MHP Genel Merkezi'nce, Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye yönelik "Başparalelci" ifadesini kullanan eski MHP milletvekili Meral Akşener hakkında inceleme başlatıldı.
MHP Genel Başkanlığına adaylığına açıklayan Akşener, cuma günü katıldığı bir televizyon programında "Eğer bu çevrelerin iddiaları doğru ise yani, Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu bir paralel projesi ise ben de MHP için bir paralel projesiysem baş paralel bu durumda Sayın Bahçeli oluyor. Ama bu doğru değil. Türkiye'de son dönemde birisinin kafasına bir taş düşse bundan birkaç yıl evvel Ergenekoncu'ydu, şimdi paralelci, yarın ne olacak bakacağız." ifadelerini kullanmıştı.
 
PARTİDEN İHRACI İSTENECEK
 
Genel Merkez bu ifadelerin ardından, Akşener'in 1 Kasım seçimlerinden sonraki açıklamalarına yönelik inceleme başlattı.
 
Partiye yakın kaynaklar, incelemenin ardından Akşener'in kesin ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilebileceğini belirtiyor.
 
YORUMLAR
 • kadirkopuz   26-05-2016 11:49

  devlet bahçeli istifaya davet ediyorum kendisidir meral hanım başkan olmasını istiyoruz biz yeter devlet bahçeli istifa konuşmayı konuşamıyor tv kanal darında konuşamıyor devlet istifa

 • tarafsız adam   18-04-2016 12:17

  ey mhp korkunun hiç faydası yok. çıkarsınız er meydanına kim seçilirse. MHP NE KADAR KORKAK BAŞKANLAR VARMIŞ. DİK DURMAK GEREK.

 • mri   17-04-2016 21:04

  bukadar korkak olma yeni lider geliyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE