Ana Sayfa  /  GÜNDEM  /  Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak?
  • Facebook da Paylaş
Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak?
  • 13-06-2017
  • 1 yorum
Ramazan devam ederken vatandaşlar büyük bir heyecanla Ramazan Bayramı'nı bekliyor. Ramazan Bayramı ne zaman sorusunu soran vatandaşlar, bayram tatilinin kaç gün olacağını araştırıyor. Ramazan Bayramı bu sene pazar günü başlayacak ve bu tatilin kısa olması anlamına gelecek. Ramazan bayramı tatili kaç gün olacak?
Ramazan idrak ediliyor ve heyecanla Ramazan Bayramı bekleniyor. Ramazan Bayramı birçok kişi için hem sevdiklerini ziyaret hem de tatil anlamına geliyor. Ramazan Bayramı’nın kaç gün tatil olacağı tatil planları yapanlar için büyük önem taşıyor. Bu sene Ramazan Bayramı pazar günü başlayacağı için sadece iki günlük bir tatil olacağı düşünülüyor.
 
RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN?
Ramazan Bayramı bu sene tatil açısından avantajsız bir güne denk geliyor. 24 Haziran Cumartesi Ramazan Bayramı arafesi olacak, bayram ise 25 Haziran Pazar günü başlayacak. Pazar günü başlayan Ramazan Bayramı’nın ardından ikinci ve üçüncü günü, pazartesi ve salı olarak geçilecek ve Ramazan Bayramı bitecek.
 
KURBAN BAYRAMI’NDA DA TATİL AZ
Bu sene bayramlar hafta sonunu içine alacak tarihlere denk geliyor. Kurban Bayramı bu sene 1 Eylül Cuma günü başlıyor ve Ramazan Bayramı gibi Kurban Bayramı’nda da hafta sonu hariç sadece iki gün tatil oluyor.
Etiketler : Ramazan - Bayramı - tatili - kaç - gün - olacak? -
YORUMLAR
  • seyfettin   13-06-2017 14:24

    tatil olmasa da insanlar memleketlerine gitcekler zaten. turizm gelirlerinin artması için tatil yapılması yerinde olur. memleketinden uzakta çalışanlar için iyi olurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE