Ana Sayfa  /  RİZE  /  Rize, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Hazırlanıyor
  • Facebook da Paylaş
Rize, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Hazırlanıyor
  • 14-10-2016
  • 0 yorum
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hafta sonu Düzenleyeceği Rize programı öncesinde AK Parti’de hazırlıklar devam ediyor.
AK Parti Rize teşkilatları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 15 Ekim cumartesi günü yapacağı Rize programları öncesinde hazıklarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Yapılan hazırlıkların son durumu gözden geçirmek için ilçe başkanları toplantısı yapıldı. İl başkanı Muhammed Avcı başkanlığında yapılan toplantıya il yürütme kurulu üyeleri, ilçe koordinatörleri ve ilçe başkanları katıldı. 
 
AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında ilk kez memleketi Rize’ye gelecek  olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a coşkulu bir karşılama hazırlamak için teşkilat olarak çalışmalara devem ettiklerini belirterek, “ Cumhurbaşkanımız 15 Temmuz darbe girişiminden sonra ilk kez Rize’ye gelecek. AK Parti Rize teşkilatları olarak Cumhurbaşkanımızı memleketinde coşkulu bir şekilde karşılamak istiyoruz. Bu anlamda ili, ilçe belde, köy ve mahalle teşkilatlarımızla toplantılar yaparak hazırlıklar yapıyoruz. Bugünde ilçe başkanlarımızla bir araya gelerek ilçelerdeki hazırlıkların son durumunu gözden geçirdik.” dedi.
 
İl başkanı Avcı özellikle tüm hemşerilerini toplu açılış törenine davet ederek, “ 15 Ekim Cumartesi günü saat 13.00 da Rize valiliği önünde toplu açılış töreni gerçekleştirilecek. AK Parti teşkilatları olarak Tüm kademelerimizle orada olacağız. Bu anlamda tüm hemşerilerimizi Rize valiliği önündeki toplu açılış törenine davet ediyorum. Rize olarak Dünya lideri hemşehrimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacak olmaktan dolayı büyük bir gurur duyuyoruz.” dedi
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE