Ana Sayfa  /  RİZE  /  Rize'de Düştüğü Derede Cesedi Bulunan İş Adamı Toprağa Verildi
  • Facebook da Paylaş
Rize'de Düştüğü Derede Cesedi Bulunan İş Adamı Toprağa Verildi
  • 05-07-2017
  • 0 yorum
Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde, arkadaşıyla balık tutmak için gittiği Çat Deresi'ne düşerek kaybolan ve cesedi bulunan iş adamı Hanifi Kalyoncu, toprağa verildi.
Rize'nin  Çamlıhemşin ilçesinde, arkadaşıyla balık tutmak için gittiği  Çat Deresi'ne düşerek kaybolan ve cesedi bulunan iş adamı Hanifi Kalyoncu, toprağa verildi.
 
Çamlıhemşin'de, önceki gün dereye düşen ve dün cesedi JÖAK, AKUT, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri tarafından bulunan 38 yaşındaki Hanifi Kalyoncu'nun cenazesi, otopsi işlemlerinin ardından Pazar ilçesindeki evine getirilerek helallik alındı.
 
Pazar Sahil Camisi'nde öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Kalyoncu'nun naaşı,  Ardeşen ilçesine bağlı Köprü köyündeki aile kabristanlığında defnedildi.
 
Cenaze törenine, ÇAYKUR Genel Müdürü  İmdat Sütlüoğlu, Pazar Kaymakamı Cevat Çelik, Pazar Belediye Başkanı  Ahmet Basa, Kalyoncu ile balık tutmaya giden ve son anda dere sularına kapılmaktan kurtulan arkadaşı Murat Büyük, ailesi ve arkadaşları katıldı.
 
İlçeye bağlı  Çat Deresi'nde Murat Büyük ile balık tutmaya giden Hanifi Kalyoncu, dere sularına kapılarak kaybolmuş, arama çalışması sonucunda iş adamının cesedine ulaşılmış, yaklaşık 15 saat süren arama çalışmalarında 4 kişi yaralanmıştı.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE