Ana Sayfa  /  RİZE  /  Rize Ülkü Ocakları Başkanı'ndan alkışlanacak ziyaret
 • Facebook da Paylaş
Rize Ülkü Ocakları Başkanı'ndan alkışlanacak ziyaret
 • 08-08-2017
 • 6 yorum
Rize Ülkü Ocakları Başkanı İhsan Alkan, geçtiğimiz günlerde bazı kişilerce rahatsız edildikleri öğrenilen şantiye çalışanlarını ziyaret etti.
Rize Ülkü Ocakları Başkanı İhsan Alkan, geçtiğimiz günlerde bazı kişilerce rahatsız edildikleri öğrenilen şantiye çalışanlarını ziyaret etti.
 
Geçtiğimiz günlerde Rize'de meydana gelen olayda büyük bölümü Güneydoğu'dan gelerek çalışan Kürt kökenli vatandaşlar, bazı kişiler tarafından rahatsız edildi. İşçilere küfür ederek bozkurt işareti yapan grup daha sonra bölgeden uzaklaştı.
 

Yaşanan olayın duyulmasının ardından Rize Ülkü Ocakları Başkanı İhsan Alkan şantiyede çalışan işçileri ziyaret etti.

 
Olayın ülkücü camiayla ilişkilendirilmesine üzüldüğünü belirten Alkan ''Her bozkurt yapan Ülkücü değildir. Maalesef bunu başka yerlerde de görüyoruz. Biz ülkücü camia olarak ekmek parasını kazanmaya çalışan herkese saygı duyuyoruz. Buradaki arkadaşlarımızın can ve mal güvenlikleri bizlerin sorumluluğundadır. Burada çalışan bütün arkadaşlar bizler için değerlidir. Bizler misafirperver insanlarız. Bir kaç cahilin yaptığı bir olaydır. Ben onlar adına da özür diliyorum'' şeklinde konuştu.
 

 

Alkan'ın ziyaretinden çalışan işçiler de büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.
YORUMLAR
 • anti ülkücü   17-08-2017 10:22

  Sanki ülkülerin nasıl insanlar olduğunu bilmiyoruz Allah razı olsun Devlet Bahçeli den ülkücüleri sokaklardan çekti müsaade etmedi eski yaşamlara belkide hala vardır da ben bilmiyorum. Kürt Türk kardeşliğini anlarım ama maalesef kürt arkadaşlar da pek kardeşliği bilmiyorlar.

 • abdullah köseleci   13-08-2017 18:11

  var olsunülkü ocakları.vatanın milletin yanında olup herzaman mazluma sahip çıkıp türk islam sancağına herzaman sahip çıkmışlardır.

 • Muhammed   13-08-2017 17:00

  Can güvenliğinden sorumlu olması gereken kişi polis değil mi? Ülkücü demek kabadayının milliyetçi olanı mı oluyor yada böyle mi anlaşılıyor ?

 • Ahmet ASLAN   09-08-2017 13:57

  Aman gençler dikkat sizi gaza getirmeye çalışanlar olabilir ortalık provakator dolu birde unutmayın burası rize dünya liderinin memleketi bize hiç ama hiç yakışmaz gitsinler o oyunları başka ülkede oynasınlar biz sadece kürt kardeşlerimizle horon oynarız.

 • ahmet   09-08-2017 13:51

  maalesef bu olaylar bilinçli yapılıyor.amaç belli kürt kardeşlerimizle aramızı bozmak istiyorlar bazı cahil gençlerde buna çanak tutuyor bu olayları yapanları bulup konuşturmak lazım.uyanık olun gençler burası büyük reisin memleketi burda hertürlü oyun oynatılmaya çalışılır ama yemez...

 • ismail   08-08-2017 16:58

  Allah razı olsun, Başkanın açıklamalarından dolayı sağ olsun var olsun. Hepimiz kardeşiz. Ayrımcılık yapanları eğitmeliyiz, eğitilemiyorlarsa dışlanmalılar, adam yerine konmamalılar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE