Ana Sayfa  /  RİZE  /  RTEÜ ekonomi topluluğu tanışma toplantısı yapıldı
  • Facebook da Paylaş
RTEÜ ekonomi topluluğu tanışma toplantısı yapıldı
  • 10-10-2016
  • 0 yorum
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Ekonomi Topluluğu tanışma toplantısı yapıldı.
RTEÜ Kampüs Yaşam Merkezinde (KYM) yapılan etkinliğe, RTEÜ Ekonomi Topluluğu Başkanı Gizem Bursa, Başkan Yardımcısı Mehmet Korkut, topluluk danışmanı RTEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Gülçin Bilgin Turna, topluluk yönetim kurulu ve üyeleri katıldı. Etkinliğe RTEÜ’deki diğer topluluk ve kulüp başkan ve üyelerinden de çok sayıda kişi katıldı.
 
RTEÜ Ekonomi Topluluğu Başkanı Gizem Bursa, etkinlikte yaptığı konuşmada, etkinliğe katılan herkese teşekkür ederek, Ekonomi Topluluğu olarak, tecrübe, bilgi birikimi ve cesaret kavramlarını esas alarak, başarılı etkinliklere imza atmayı hedeflediklerini söyledi. Gizem Bursa “Üniversite öğrencileri olarak, ihtiyacımız olan tek şey kesinlikle diploma değildir. Diploma ile birlikte, mesleğimiz ile ilgili her alanda bilgi sahibi olmak, tecrübe edinmek ve cesaretli olmak zorundayız.
 
Bizler klasik topluluk şeklinde değil, etkinliklerimizle birlikte Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin sesini duyuran bir ekip olacağız. Çalışmalarımızda bizden desteklerini esirgemeyen başta üniversite Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Kahraman hocamız, Rektör Yardımcılarımız, Genel Sekreterimiz, Dekan hocamız ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanımıza ekibim adına teşekkür ediyorum.” Dedi.
 
Etkinlik tanışma programı ve yıl içinde yapılabilecek faaliyetlerin istişare edilmesi ve ikramın ardından sona erdi.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE