Ana Sayfa  /  MAGAZİN  /  Sacit Aslan, Seren Serengil'e Gülben Ergen olayında çok ağır konuştu
  • Facebook da Paylaş
Sacit Aslan, Seren Serengil'e Gülben Ergen olayında çok ağır konuştu
  • 31-10-2017
  • 0 yorum
Sacit Aslan, Seren Serengil, Gülben Ergen hakkında yeni haber. Sacit Aslan, Gülben Ergen'e yüklenen Seren Serengil için açtı ağzını yumdu gözünü.
Haberler Seren Serengil’in hiç hoşuna gitmeyecek. Seren Serengil, evli iş adamı Tolga Duğles ile eski eşi Erhan Çelik’i aldattığı iddiasıyla günlerce konuşulan Gülben Ergen’i yoğun bir biçimde eleştirmişti. Magazinin tecrübeli ismi Sacit Aslan, Gülben Ergen’i destekleyince Seren Serengil bu duruma çok kızmıştı. Aslan, Serengil’e ağır sözlerle yüklendi.
 
“YATAKLI VAGONDA KABADAYI İLE NE YAPIYORDUN?”
 
İşte Sacit Aslan’ın Seren Serengil hakkında yaptığı açıklamanın bir kısmı; ‘Sen şarkıcı değilsin, oyuncu değilsin, manken değilsin, sen ne yaparsın ya? Sana ben nasıl sahip çıktım ben sende nasıl yanıldım aklım mantığım ermiyor. Okuyan insan bu kadar terbiyesiz olabilir mi? Sen gazeteci değilsin, arkadaşına imla hatası olmadan mektup yazamazsın! İnsanların onuruyla oynayamazsın kızım. Sen haysiyetten onurdan bahsedemezsin. Patron yazıhanelerinde  patron ofislerinde haysiyetini onurunu heba etmiş birinin  yataklı vagonların kompartımanında kaybetmiş  birinin benim gibi adama haysiyetten bahsetmesi abes olur’
 
Sacit Aslan, Seren Serengil’e “Yataklı vagondaki kabadayı ile nereye gidiyodun ne yaşıyodun onları mı sorayım” diyerek bomba iddialarda bulundu. Aslan, Seren’e “Sidikli” diyerek seslendi. Şimdi gözler Seren Serengil’in vereceği cevaba çevrildi.
 
Sözcü
Etiketler : Sacit - Aslan - - Seren - Serengil'e - Gülben - Ergen - olayında - çok - ağır - konuştu -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE