Ana Sayfa  /  RİZE  /  Sevgi Yürüyüşünde Kenetlendi Yüzlerce Kişi Caddeleri Doldurdu
  • Facebook da Paylaş
Sevgi Yürüyüşünde Kenetlendi Yüzlerce Kişi Caddeleri Doldurdu
  • 22-06-2018
  • 2 yorum
AK Parti Rize İl Başkanlığı tarafından "Sevgi Yürüyüşü" düzenlendi.
Tuzcuoğlu Memişağa Parkı’ndan başlayan Sevgi Yürüyüşüne Rize Milletvekili adayları Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve Milletvekili Adayı Muhammed Avcı ile AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, AK Parti Rize İl Başkan Vekili Ali Haydar Er, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, ÇAYKUR Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
 
Atatürk ve Cumhuriyet caddelerini takip eden yürüyüş, Memişağa parkında tamamlandı.
 
Bakan Bak, yürüyüşün ardından Memişağa Parkı'nda vatandaşlara yaptığı konuşmada, teşkilatların çok hassas çalıştığını ve Rize'de yeni bir destan yazmaya hazır olduklarını söyledi.
 
 
Recep Tayyip Erdoğan'ın her zaman yanında olduklarını belirten Bakan Bak, "Milletin adamı, uzun adamı, Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyoruz ve onunla birlikte yürümeye devam edeceğiz. Tüm dünyaya şunu söyleyeceğiz, Rizeliler Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında Kaçkar Dağları gibi dik duracak, onunla beraber yürüyecek." dedi.
 
 
Bak, seçimlerde Rize'nin sandıklardan yine AK Parti'nin çıkacağına inandığını vurgulayarak, "Tasalanma yiğidim. Dünya sana düşman olsa da zaman bizden yanadır, Rize bizden yanadır, dünya bizden yanadır." diye konuştu.
 
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı da milletin, erdem, irade ve cesaret için kararlı olduğunu ifade ederek, "Bunlar bizim çizgilerimiz. Erdem, irade ve cesaret. Bu özelliklerle Türkiye'yi değiştirdik, dönüştürdük. Şimdi aynı mantalite içerisinde birlik, bolluk ve bereket için var mısınız?" şeklinde konuştu. 
 
 
AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı ise, “AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, “25 Haziran sabahına Recep Tayyip Erdoğan iktidarıyla birlikte uyanacağız. Parlamentoda da güçlü bir AK Parti çoğunluğu olacak.” dedi.
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE