Ana Sayfa  /  GÜNDEM  /  Siirt'te kaymakamın aracının geçişi esnasında patlama meydana geldi
  • Facebook da Paylaş
Siirt'te kaymakamın aracının geçişi esnasında patlama meydana geldi
  • 07-07-2017
  • 0 yorum
Son dakika gelen bilgilere göre; Siirt'te kaymakamın aracının geçişi esnasında patlama meydana geldiği bildirildi. Siirt'in Baykan ilçesi Kaymakamı Mehmet Kocabey'in makam otomobilinin geçişi sırasında el yapımı patlayıcı infilak ettirildi.
Siirt'in Baykan ilçesi Kaymakamı ve aynı zamanda belediye Başkan vekili olan Mehmet Kocabey'in makam otomobilinin geçişi sırasında el yapımı patlayıcı infilak ettirildi. Saldırıda herhangi bir can kaybı yaşanmadı.
 
BAKAN SOYLU'DAN SALDIRIYA YÖNELİK İLK AÇIKLAMA
 
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konuyla ilgili olarak, "Kaymakamamızın sağlık durumu iyid. Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Kendisiyle sabah saatlerinde konuştuk. Sağlığı yerinde. Valimiz de yanıbaşında. Allah'a çok şükürler olsun. Terör örgütüne karşı yürütülen bubüyük mücadelede hem sabrımızı zorlamaya hem de ortaya koymuş olduğumuz bu kararlılığı etkilemeye çılaşacaklardır. Ne kararlılığımızda ne de sabrımızda herhangi bir farklılık sözkonsuu olacaktır. 20 Haziran'da Hakkari'de çok iyi yetişmiş bir vatan evladını kaybetmiştik. Murat Üçöz yüzbaşımız. Jandarma komondomuz fail olan iki kişiyi etkisiz hale getirdi. Yüzbaşımızın da kanı yerde kalmadı. Biz büyük bir millet ve büyük bir devletiz. Bu olayda da faillerle ilgili gerekli aramalar yapılıyor. Gereği yerine getirilecektir." dedi.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE