Ana Sayfa  /  TRABZONSPOR  /  Trabzonspor'dan CAS açıklaması
  • Facebook da Paylaş
Trabzonspor'dan CAS açıklaması
  • 30-09-2016
  • 0 yorum
"3 Temmuz 2011'den beri toplam 13 kez aklanan kulübümüzün, CAS kararıyla 14. kez aklanacağına olan inancımız tamdır."
Trabzonspor, kulübün 3 Temmuz 2011 tarihinden beri farklı ulusal ve uluslararası mercilerde, toplam 13 kez aklandığını, Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) kararıyla da 14. kez aklanacağına olan inancının tam olduğunu bildirdi.
 
Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yayımlanan açıklamada, "Şikeli maçların oynandığı 2010-2011 sezonuna ilişkin olarak, kulübümüzün sürdürdüğü hak ve adalet mücadelesi devam etmektedir." ifadelerine yer verilerek, şunlar kaydedildi:
 
"Bilindiği üzere şike yapan şahıslar, şike dosyasının kumpas olduğunu iddia etmektedirler. Ne ilginçtir ki, aynı şahıslar, kumpas olarak adlandırdıkları dosyayı kullanarak kulübümüzü UEFA'ya şikayet etmişlerdir. UEFA'nın bu şikayeti iki kez reddetmesinin ardından, bahsi geçen şahıslar, konuyu Lozan'da bulunan CAS'a taşımışlardır. 28 Eylül 2016 tarihinde CAS'ta yapılan duruşmaya; Trabzonspor, UEFA ve Fenerbahçe avukatları ve CAS hakem heyeti katılmışlardır. 3 Temmuz 2011'den beri farklı ulusal ve uluslararası mercilerde, toplam 13 kez aklanan kulübümüzün, CAS kararıyla 14. kez aklanacağına olan inancımız tamdır. Kulübümüz, şikeyle gasp edilen haklarını geri almak için gerekli hukuki mücadeleye devam edecektir. Futbol ayak oyunu değildir, ayakla oynanan oyundur."
Etiketler : Trabzonspor'dan - CAS - açıklaması -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE