Ana Sayfa  /  HAYAT  /  Turistik gezi ve özel günler için yat kiralama hizmetleri
  • Facebook da Paylaş
Turistik gezi ve özel günler için yat kiralama hizmetleri
  • 11-05-2017
  • 0 yorum
Yaz ayları ile birlikte hız kazanan boğaz turizmi sayesinde insanlar İstanbul'u bir de denizden keşfetme imkanı buluyorlar.
Boğazda tekne gezisi yaparak İstanbul'u değişik açılardan görmenin tadı paha biçilmez olsa gerek. Peki nasıl katılacağız bu tekne turlarına diye soranlar için hemen cevaplayalım. Boğazda tekne turu yapabilmek için 2 farklı alternatifiniz bulunuyor. Birincisi bireysel olan katılım imkanı olan ve günün belirli saatlerinde Ortaköy, Eminönü, Üsküdar ve Beşiktaş'tan hareket eden büyük gemilere cüz-i bir miktar ödeyerek boğaz turu yapabilirsiniz. İkinci yol ise özel tekne ya da yat kiralayarak tamamen kendi talepleriniz doğrultusunda yön verilecek bir organizasyondur. Tabi ki özel turlar, karışık turlara oranla çok daha kaliteli oluyor. Çünkü yatlar sadece siz ve misafirlerinize özel olarak hazırlanıp, talep olursa yemekli ya da yemeksiz olarak organize edilebiliyor. İstediğiniz tarih ve saatler arasında, sizlerin belirlediği güzergah üzerinde (boğazdan çıkmamak koşuluyla) boğaz turu yaparak son derece keyifli saatler geçirebilirsiniz.
 
Yat kiralama hizmetini sadece turistik amaçlı geziler için değil; aklınıza gelen her türlü bireysel ve kurumsal organizasyon düzenlemek için de alabilirsiniz. Kurumsal turlara örnek olarak şirketinizin önemli misafirlerini ağırlamak istediğiniz iş yemeği görüşmeleri ya da bayilerinizle yapmayı planladığınız yemekli ya da kokteyl düzende toplantı organizasyonlarını sayabiliriz. Bireysel olarak da düğünler ve evlenme tekliflerinden tutun da yıldönümü yemekleri, nişan törenleri, doğum günü partileri, mezuniyet baloları, yüzme turları, iftar yemekleri, fasıl geceleri ve aklınıza gelebilecek her türlü yemek, kutlama, davet ve parti organizasyonu için yat kiralayabilirsiniz. Tabi ki burada en önemli konu yat kiralama hizmetini kimden aldığınızdır.
 
Yat kiralama hizmetini profesyonel ve güler yüzlü bir ekipten uygun fiyatlara almak istiyorsanız sizlere önerebileceğimiz tek firma www.yatkiralama.net sitesidir. Siteye giriş yaparak inceleme yaparsanız verilen hizmetler ve fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Ayrıca şuana kadar organize edilen turlar çekilen fotoğraf ve videolar ile müşterilerin en sık sorduğu sorular ve cevapları da detaylı şekilde sitede yazılmış durumda. Bu firmayı rakiplerinden birkaç adın öne çıkaran en önemli özelliği sitelerinde yat kiralama fiyatları ile menü ve ekstra hizmetler için ödenmesi gereken ücretleri detaylı bir şekilde yazmış olmaları geliyor. Çünkü diğer firmaların hiçbiri sitelerinde ya fiyat bilgisini hiç vermiyor ya da yüzeysel bir şekilde geçiştiriliyor. Firmanın izlemiş olduğu bu şeffaf fiyat politikası müşteri güvenini kazanmak çok önemli bir faktör. Gerçekten lüks yatları makul ücretlere kiralamak ve fiyat konusunda daha sonra herhangi bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız kesinlikle bu firma ile çalışmalısınız.
 
 
Siteye giriş yaparak en üst kısımdan kişi sayınız, tur süreniz, menü ve varsa ek hizmet taleplerinize seçerek kendi yat organizasyonunuz için fiyat teklifinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Seçtiğiniz yatı istediğiniz tarih ve saatler arasında müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için de işi ağırdan almayı aceleci davranmanızı tavsiye ederiz. Çünkü özellikle havaların ısınmaya başladığı nisan aylarından itibaren eylül sonuna kadar yatlar yoğun bir çalışma temposu içine girmektedir ve aylar öncesinden bile rezervasyon yaptıran kişiler vardır. Yat rezervasyonu için de ön koşul; kiralama için ödenecek toplam ücretin yarısının firmaya kaparo ödemesi olarak gönderilmesidir. Kaparo göndermediğiniz taktirde rezervasyon talebiniz işleme konulmayacaktır. İşinize garanti altına almak için mutlaka kaparo gönderin.. Bilginize..
Etiketler : Turistik - gezi - ve - özel - günler - için - yat - kiralama - hizmetleri -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE