Ana Sayfa  /  HAYAT  /  Uşşak Cemaati lideri Nurullah: Elimi öpen cennete gidecek, onun için...
  • Facebook da Paylaş
Uşşak Cemaati lideri Nurullah: Elimi öpen cennete gidecek, onun için...
  • 15-02-2018
  • 2 yorum
Uşşaki Cemaati lideri Fatih Nurullah bir vaazında, elini öpenin cennete gideceğini iddia eden sözler sarfetti.

Cemaate ağlamaklı bir ses tonu ile manevi bir uyarı aldığını söyleyen Nurullah, "Ben elimi öptürmeye meraklı değildim ama manevi bir uyarı aldım, bana dendi ki: 'Niye elini öptürmüyorsun? Elini öpen cennete gidiyor!' Ben de otuz elim kırk elim olsa bile Ümmeti Muhammed'e uzatıyorum işte, var mı diyeceğiniz?" dedi. Bu sırada cemaatin ağladığı, haykırdığı duyuldu...

Uşşaki cemaati lideri Fatih Nurullah, takipçilerine verdiği vaazda neden el öptürdüğünü anlattı. Biat eden müritlere el öptürmesinin kendisine tebliğ edildiğini ima eden Fatih Nurullah'ın bu görüntüleri tepki topladı.
 
"MANEVİ BİR UYARI ALDIM"
Neden elini öptürdüğünü ağlayarak anlatan Fatih Nurullah "Ben elimi öptürmeye meraklı değildim ama manevi bir uyarı aldım, bana dendi ki: 'Niye elini öptürmüyorsun? Elini öpen cennete gidiyor!' (Ağlamalar, haykırışlar...) Ben de otuz elim kırk elim olsa bile Ümmeti Muhammed'e uzatıyorum işte, var mı diyeceğiniz?" diyor.
 
İşte o görüntüler:
Etiketler : Uşşak - Cemaati - lideri - Nurullah: - Elimi - öpen - cennete - gidecek - - onun - için... - -
YORUMLAR
  • vatansever   23-02-2018 20:51

    Ha bunlar varya din ticanisi.Cenneti senmi veriyorsun Allahmı.Bunlar gibi din tacirlerine inananların vay haline.Fetöde böyle ağlıyordu sonrası ne oldu.Aman kardeşler bunlara kanmayın.ibadet saygı yanlızca bir olan Allaha yapılır.

  • murat   20-02-2018 09:31

    bunlar dının yalancısıdırrr .....

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE