Ana Sayfa  /  MAGAZİN  /  Yüzündeki dolguları aldıran Sevda Demirel'in sebebi meğer başkaymış!
  • Facebook da Paylaş
Yüzündeki dolguları aldıran Sevda Demirel'in sebebi meğer başkaymış!
  • 07-12-2016
  • 0 yorum
Eski Türk model ve şarkıcı Sevda Demirel geçtiğimiz günlerde bıçak altına yatarak yüzündeki dolguları ameliyatla aldırmıştı. Sevda Demirel merak edilenleri konuk olduğu canlı yayın programında anlattı. Peki Sevda Demirel doktor azizliğine mi uğradı?
"Bir çok kadının yaptığı hataları ben de yaptım. Yıllar önce pratisyen hekim yüzüme dolgu yaptırmam gerektiğini söyledi. Benim dolgu sandığım şey bebek yağıymış. İzmir'deki kadınlar imza topladılar ve o şahsı hapse attırdılar. Yıllar sonra bende öyle sorunlar ortaya çıktı ki, yüzümde kitleler oluşmaya başladı. Kanser zannettim. Doktora gittim, hemen alınması gerektiğini söyledi."
 
"GÜZELLEŞMEK UĞRUNA DOKTOR BİLE OLMAYAN KİŞİLERE KENDİMİZİ TESLİM EDİYORUZ"
 
"Bebek yağının oradan çıkarılması gerekiyordu. Bu ameliyatları olurken 'ben bir daha vücuduma bir şey yaptırmak istemiyorum' dedim. Güzelleşmek uğruna kendimizi doktor bile olmayan kişilere teslim ediyoruz."
 
 
"KANSER RİSKİM VAR"
 
Göğsümde 17 yıllık silikon vardı, onları da çıkarttırdım. Doktora gidip 'ben natürel bir insan olmak istiyorum' dedim. Makyaj yapmadan çıkmazdım, şimdi nasıl göründüğüm umrumda bile değil. Yüzümün alt kısmından giriş yapıldı, o sebeple cildimde bir sorun olacağını düşünmüyorum. Kanser riskim var, pataloji sonuçlarım iyi çıkarsa Robin Hood tarzı bir yaşam istiyorum. insanlara destek olmak istiyorum.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE