Sosyal Medya

HAYAT

2011 yılı, Çaycuma... Çocuk yaşta hamile kaldı. Ailesi çılgına döndü. En çok da abisi sinirlendi. Dayak, işkence, ceza...

2011 yılının mayıs ayında Çaycuma ilçesine bağlı bir köyde meydana gelen olayda maden işçisi M.K., kız kardeşi C.K.'ya cinsel istismarda bulundu. M.K., kardeşini daha sonra 2 kez daha istismar etti. Bu sürede hamile kalan C.K., köy muhtarı ve yakınları tarafından başka bir erkekle evlendirildi.
 
5 YIL SONRA "ÇOCUK ABİMDEN" DEDİ
 
Evlendikten sonra bebeğini dünyaya getiren C.K., 5 yıl sonra Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürlüğü'ne başvurarak durumu anlattı. DNA karşılaştırmasında bebeğin babasının M.K. olduğu anlaşıldı. Geçen yıl Kasım ayında tutuklanan M.K., Zonguldak 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde, 'Cinsel istismar', 'Kişi hürriyetinden yoksun kılma' suçlarından açılan davada hakim karşısına çıktı. Mahkeme başkanının iddianameyi okumasının ardından savunmasını yapan M.K., pişman olduğunu söyledi. M.K.'nın tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme, C.K.'nın ifadesinin alınması için duruşmaya erteledi.
 
 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.