Sosyal Medya

GÜNDEM

Adnan Oktar'ın kanalına rekor ceza!

RTÜK, Adnan Oktar'ın sahibi olduğu A9 kanalına beş kez program durdurma ile en üst düzeyden idari para cezası verilmesini kararlaştırdı.

Adnan Oktar ile sert bir polemiğe giren Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın A9 kanalının kapatılması için RTÜK’ü göreve çağırmasının ardından ilk karar geldi.
 
RTÜK’ün son dakika kararıyla Adnan Oktar’ın sahibi olduğu A9 kanalına beş kez program durdurma ile en üst düzeyden idari para cezası verilmesini kararlaştırdı.
 
NE OLMUŞTU?
 
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Adnan Oktar’ın kanalı olan A9’un kapanması gerektiğini söylemiş ve Oktar’ın akli dengesinin yerinde olmadığını ifade etmişti.“BUNLARA SESİNİZİ ÇIKARTTINIZ MI?”Oktar ise bu sözlere çok sert yanıt vermiş, “Kumarhanelerden, içki fabrikalardan alınan paralarla, vergilerle maaşlarınız ödeniyor. Bir kere bunlar hakkında açıklama yaptınız mı, bunlara sesinizi çıkarttınız mı? Gıkın çıkmıyor hoca efendi” karşılığını vermişti.
 

4 Yorum

 1. Alican

  Şubat 18, 2018 Pazar 16:14

  Türkiye de Gazino,Payyon,Meyhane, Kerhane çok, Oktay,Adnan Hoca'nın Kediçiklerine mi sözünüz geçiyor. Elbetteki,yaptıkları Türk töresi ve İslâmla barışmaz da, bırakın da Kediciklerini görelim.. Nerden geliyor bu süslerin mangırı onu anlayamadık. Selam İle, Alomanya,Alican

 2. ramazan

  Şubat 07, 2018 Çarşamba 20:55

  geç kalındı bile buda feto gibi ajan mı israil uşağı mı mason mu nedir.Bunu yargılamaları lazım dır.

 3. ramazan

  Şubat 07, 2018 Çarşamba 20:46

  derhal kanalı kapatımalı israil le mi çalışıyor yahudi ve mason kılıklı ve ajan mı ifadesi alınması lazım.

 4. vatansever

  Şubat 06, 2018 Salı 18:57

  Bu kişiislamdan kurandan bahsedince fıttırıyorum.İslamda mahrem,örtünme,çıplaklık ne olupor anlamıyan adam kurandan ne anlatıyor.Ya resmen erotik dans yaptırıyor kızlara.Bu kişiyi birileri durdurmalar.Ayrıca bu adam evlimi.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.