Sosyal Medya

RİZE

Avcı: Erdoğan’a ve Adaylarına Sahip Çıkmalıyız

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, “Önce Recep Tayyip Erdoğan’a sonra da onun adaylarına sonuna kadar sahip çıkmalıyız” dedi.

Dörtyol ve Salarha bölgesinde ziyaretlerine devam eden Avcı, bölge insanıyla bir araya gelmeye sorunları ve ihtiyaçları tespit etmeye devam ediyor.
 
Şer ittifakının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seçimleri kaybettirmek için ellerinden geleni yaptığını hatırlatan Avcı, “Şer ittifakı her gün karşısına yeni hedefler koyarak Ortadoğu’yu şekillendirmeye devam ediyor. Karşılarında engel olarak bir tek Recep Tayyip Erdoğan’ı görüyorlar. Sayın Cumhurbaşkanımıza seçimi kaybettirebilmek için ellerinden gelen bütün melaneti yerine getiriyorlar.” dedi.
 
 
 Avrupa’nın kimi desteklediğine bakıldığında her şeyin daha iyi anlaşıldığını vurgulayan Avcı, “Avrupa’da AK Parti’nin miting yapması yasak. Ancak PKK destekli bir siyasi parti veya PKK seviciler Avrupa’nın her bölgesinde miting yapabiliyor. Sadece buradan bile bakarsak karşımızda olan şer ittifakının niyetini çok net bir şekilde görebiliriz.” diye konuştu.
 
 
AK Parti Rize Milletvekili Adayı Avcı’nın, şehir merkezi, ilçe, köy ve mahalle ziyaretlerine yoğun bir şekilde devam edeceği bildirildi.

2 Yorum

  1. vatansever

    Haziran 12, 2018 Salı 08:58

    OY istiyorsunuz tamamda.Birde rizeli sizden ne istiyor soruyormusunuz.Söyliyeyim.1-Rizemizin acilen trafik sorunun çözülmesi.2.Çay kanunun çıkarılarak özelleirn taban fiat altında çay alımının yasal yaptırımlı önlenmesi 3.Çay cüzdanlarından ziraat odasının cüzdan başı 41 tl kesintisnin kaldırılması.ziraat odasının çay ve çay üreticisine ne hizmeti veriyor resmen haraç veriyoruz.

  2. Rizeli

    Haziran 10, 2018 Pazar 12:43

    Erdoğana sahip çıkacağız bu bir gerçek ama Akpartiye sahip çıkmamız artık zor. Çünkü Akparti sadece kendi etrafına sahip çıktı ve işkur gibi bir kurum haline dönüştü. Bu nedenle insallah Mhp rizeden milletvekili cıkaracaktır.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.