Sosyal Medya

RİZE

Avcı: Vaatleri bizim yaptıkarımızı yıkmak

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, “16 yıllık AK Parti iktidarımız boyunca yaptığımız eserlerle ve yapacak olduklarımızla vatandaşlarımızın önüne çıktık. Diğerleri gibi yıkmakla değil, inşa ve icra etmekle meşgulüz” dedi.

Rize’nin Güneysu ilçesinde ve şehir merkezinde vatandaşlarla bir araya gelmeye, sorunları dinlemeye ve vatandaşlarla kucaklaşmaya devam eden Avcı, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor.
 
Beraberinde Rize Belediye Başkanı Prof.  Dr. Reşat Kasap’la şehir merkezindeki pazar yerini de ziyaret eden Milletvekili Adayı Avcı, burada vatandaşlar tarafından oldukça samimi ve sıcak karşılandı.
 
Avcı, “2023 Türkiye’sine emin adımlarla ilerlemek için yola çıktık. Yaptığımız eserlerin üzerine daha fazlasını koyarak ilerliyoruz. Rize ile hemhal oluyoruz. Ovit Tüneli’nden Havalimanı’na, Lojistik Merkezi’nden Turizm yatırımlarına dek bütün noktaları inceleyip çözümler geliştiriyoruz. Bazıları gibi var olanı nasıl durdururuz veya nasıl yıkarızı düşünmüyoruz” dedi.
 

1 Yorum

  1. Metehan

    Haziran 04, 2018 Pazartesi 17:39

    Rizeye özgü ne eser yaptınız yollardan başka. dolamışsınız yollar da yollar. Rizede iş alanında ne yaptınız sanayi alanında ne yaptınız rizeli için. 15 yılda belediyecilikte yüksek binalar dışında ne yaptınız.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.