Sosyal Medya

Ç.RİZESPOR

Ç.Rizespor İbrahim Üzülmez ile prensipte anlaştı

Ç.Rizespor, Hikmet Karaman ile yolların ayrılmasının ardından boşalan teknik direktörlüğü görevine İbrahim Üzülmez'i getirdi.

Ç.Rizespor yönetim kurulunun dün Mehmet Cengiz tesislerinde toplanmasının ardından Hikmet Karaman ile yolların ayrılması kararı çıkmıştı.

Çaykur Rizespor'da yaşanan Hikmet Karaman ayrılığı sonrasında yönetim teknik direktör arayışlarına başlamıştı.
 
Ç.Rizespor ibrahim Üzülmez ile prensipte anlaştı ve kısa süre içerisinde resmiyet kazanacak. 
 
 
Ç.RİZESPOR'DAN AÇIKLAMA GELDİ
 
Kulübümüz yeni Teknik Direktörü olarak;  İbrahim Üzülmez ve ekibiyle sezon sonuna kadar anlaşma sağlamıştır.  Başkanımız Hasan Kemal Yardımcı ve Başkan Vekilimiz Hasan Kartal, Ankara'da biraraya geldiği teknik adam İbrahim Üzülmez ile her konuda anlaşmaya varılmıştır. Çaykur Rizesporun yeni teknik sorumlusu İbrahim Üzülmez Pazar günü Rize'ye gelerek takımımızla ilk antrenmanını Mehmet Cengiz tesislerinde gerçekleştirecektir. 
 

4 Yorum

 1. fipek53

  Ekim 26, 2017 Perşembe 12:44

  İbrahim üzülmez bu takıma asla bir şey veremez.Bu takımın içinde sabotajcılar var.Geçen yılda aynı işleri yaparak takımı küme düşürdüler.Bu futbolcuları nasıl bir araya getirdiler hayret vallahi. Karaman bu işlerin başı kaçtı kurtuldu ama rizespor nasıl kurtulacak.

 2. vatansever

  Ekim 16, 2017 Pazartesi 13:53

  İbrahim bu takımı süper lige çıkaramazzzz.NOKTA.işte gördük samsun karşısıda. Bu takım kolay gol yiyor.Rakibi ezemiyor bazı futbolcular takımı sabote ediyor.

 3. murat sancaktutan

  Ekim 08, 2017 Pazar 00:58

  hocamız calıskan futbolu calısarak besıktasda basarılı olan bır futbolcuydu ınsallah rıze onun la super bır hava yakalar tecrubesı superlıge cıkmaya yetecekmı onu zaman gosterır suan ona guvenmelıyız bızım kendı ınsanımıza pek guvenımız tahammulumuz kredımız az olur elogun adanalısına bu kadar guvenduk yanıldık unutmammalıyız bu sabır ısı basarıa ac bır hoca tam destek olmalıyız

 4. vatansever

  Ekim 06, 2017 Cuma 19:51

  Vah vah bula bula üzülmezimi buldunuz.sÜPER LİGE ÇIKACAKSAK Üzülmez bizi üzer.Olmadı başkan demekki rizsporda yanlışlar bir türlü bitmek bilmiyor.Erturul SAĞLAM duruken üzülmez nereden çıkti.Vah rizesporum vah vah.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.