Sosyal Medya

GÜNDEM

Cumhurbaşkanlığı'ndan Gökçek ve Uğur açıklaması

Cumhurbaşkanlığı'ndan dünkü görüşmelerle ilgili açıklama yapıldı.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamada, "Bazı basın yayın organlarının bugünkü haberlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dünkü kabul ve temaslarıyla ilgili olarak tamamen hayal ürünü iddialara yer verildiği gözlenmiştir.
 
Sayın Cumhurbaşkanımız, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek’i Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde dün akşam kabul etmiş ancak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Edip Uğur ile herhangi bir görüşmesi olmamıştır." ifadelerine yer verildi. 
 
ERDOĞAN VE GÖKÇEK 3 SAAT GÖRÜŞMÜŞTÜ
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in dün akşam Beştepe'de sürpriz bir şekilde buluşması Ankara kulislerini hareketlendirmişti.
 
3 saat görüşmenin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Melih Gökçek, yapılacak 15 Temmuz Müzesi hakkında Erdoğan'a bilgi verdiğini duyurmuştu.
 
EDİP UĞUR: HANIMI BİLE İNANDIRAMIYORUM
 
Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur da, dün cumhurbaşkanı ile görüşmediğini açıkladı. 
Belediyeler birliği toplantısı için Ankara’da bulunan Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur, istifa edeceği yönündeki iddiaları yanıtladı. Uğur, "Cumhurbaşkanı ile görüşmem olmadı. Spekülasyonlar var. Hanımı bile inandıramıyorum. Ben görevimin başındayım" dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.