Sosyal Medya

POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan meydan okudu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'da Medya Oscarları Ödül Töreni'nde konuştu. Erdoğan konuşmasında, 'Bizi tehditle yıldırmak mümkün değil' dedi

 
Haberleşmede çığır açan bir başka dönüm notkası da hiç şüphesiz radyo ve televizyonun keşfedilmesidir. Tabii bu arada haberleşmede bir başka dönüm noktası olan interneti de özellikle zikretmemiz gerekiyor. 
 
Matbaa, radyo, televizyon, internet derken bugün geldiğimiz noktada medya araçlarının olmadığı bir hayatı neredeyse tahayyül edemez hale geldik.
 
'TÜRKİYE'Yİ 3,5 KAT BÜYÜTTÜK'
Geçtiğimiz 16 yılda Türkiye'yi 3,5 kat büyüttük.
 
Açık konuşmak gerekirse İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olduğumuz günden itibaren bize en çok saldıranların, linç etmeye çalışanların başında kusura bakmayın medya geliyor. Manşetlerle, kalemşörlerle çarpışa çarpışa bugünlere geldik.
 
Millete göbeğini kaşıyan adam diyerek, koyun diyerek en ağır hakaretleri yapanlar kusura bakmayın medya mensupları değil miydi? Bugün artık eskisine göre hakikatlere göre haberlerinde daha dengeli bir medyamız olduğuna inanıyorum.
 
'BİZİ TEHDİTLE YILDIRMAK MÜMKÜN DEĞİL'
Değerli arkadaşlar, yaşadığımız coğrafya tarihin her döneminde cazip bir yer olmuştur. Geçtiğimiz pazar günü Malazgirt'te onun öncesinde Ahlat'ta Anadolu'yu yurt haline getiren ecdadımızı andık.
 
Şimdi ekonomi üzerinden bizi sıkıştırmaya çalışıyorlar. Türkiye'nin ekonomide çözmesi gereken yapısal sorunları elbette mevcuttur. Fakat bunların hiçbiri son zamanlarda yaşadığımız hadiselerin açıklaması olamaz. İnşallah biz bu dalgayı da atlatacağız. Bizi tehditle yıldırmak mümkün değil.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.