Sosyal Medya

MAGAZİN

Yeni sezonda Kadın dizisinde bizi neler bekliyor?

Kadın seyircisi yeni sezon için sabırsız ama aynı zamanda endişeli.

 

Her şey yavaş yavaş çözülecek mi yoksa biraz daha bekleyecek miyiz? Doruk babasını gördü ve tanıdı. Eğer Sarp gitmeden Arif de Sarp’ı görürse Bahar-Sarp yüzleşmesi artık kaçınılmaz olacaktır. Ama eğer Arif Bahar’ı kaybetmek istemezse yalan söyleyip görmemiş gibi yapabilir. Dorukcum’a da kimse inanmazsa biz biraz daha kovalambaç izleriz gibi… Umarım bu kovalambaç artık son bulur ve ilk bölümden beri herkesin onlarca kez hayalini kurduğu Bahar-Sarp karşılaşmasında neler olacak tanık olabiliriz.
 
Sağlığı ile ilgili zaten zor günler geçiren Bahar bakalım bir de bu karşılaşmanın ve beraberinde getirecek olan sorunların üstesinden nasıl gelecek?
 
Sadece Bahar- Sarp karşılaşması değil çocukların babaları ile kavuşma anlarına da tanık olacağız. Mendilleri hazırlayın sayın Kadın sever seyirciler. Bizi zor günler bekliyor.
 
Bahar Sarp’ı dinledikçe onunda hiç suçu olmadığını anlayacak ve sadece Şirin yüzünden heba olan yıllarına, yaşayamadığı güzel günlere, çocuklarını yalnız büyütüşüne ağlayacak, yaşadığı büyük haksızlığa isyan edecek. Peki Bahar yıllarca sevdiği, özlediği, çocuklarının babası adamı mı seçecek yoksa zor günlerinde yanında olan, çocuklarına ve kendisine duyduğu sevgisine emin olduğu adamı mı seçecek. Ya Seyirci tarafını Arif’ten yana mı yoksa Sarp’tan yana mı kullanacak? Bu hikayede en masum kişi Arif olsa da Bahar’ın Sarp’a olan aşkına, muhteşem anılarına, bunca yıl onu hiç eksilmeden sevmesine, döktüğü gözyaşlarına, çocukların baba özlemine kim kıyabilir? Öte yanda Arif’in saf sevgisi, hiç menfaat düşünmeden çocuklara olan sevgisi, Bahar’ı ve çocukları koruyup kollaması, karşılık beklemeden kendinden ödün vererek yaptığı yardımlar da görmezden gelinecek cinsten değil. Sarp’ta kuşkusuz en az Bahar kadar üzülecek, çocuklarının onsuz büyüyüşüne isyan edecek, Bahar’ın geçirdiği zor günleri düşündükçe kahrolacak birazda kendini suçlayacak. Bu durumda Şirin ne olacak, ona nasıl tavır alınacak?Yaptıklarının, bencilliğinin, kıskançlığının bedelini nasıl ödeyecek? Yaptıklarını geri alamayacak. Bahar’ın, Sarp’ın, Nisan’ın, Doruk’un yıllarını geri vereceği için onunda ödeyeceği bir bedel olmalı. Sanırım seyirciyi en çok Şirin’inde hakettiğini yaşaması mutlu edecektir.
 
Benim için yeni sezonun kod adı “arada kalmak”. Hatice kızları arasında kalacak. Sarp iki ailesi arasında, Bahar, Sarp ve Arif arasında. Umarım tarafını seçmiş her izleyici ve her karakter çok mutlu olur ve umarım tüm taraflar bu hikayeden kazançlı ayrılır.
 
Yeni sezonu ne kadar sabırsızlıkla beklesemde yine de izleyeceğim hüzün dolu sahneler için biraz endişeliyim. Ama aynı zamanda iyinin kazanacağını bildiğim için de içim rahat. Biliyorum çok ağlayacağız ama sonunda mutlu olacağız. Hadi artık yeni sezon başlasın Enver dedeyi ve Dorukçum’u özledim. Sırf onlar için bile katlanabilirim kötü karakterlere. Önce tanıtım için sonra da kalitesine, oyunculuklara, hikayesinin akışına hayran kaldığım bölümler için gün sayıyorum! Oyuncusundan çaycısına “Kadın” çatısı altında emek veren herkese bize Salı günleri yaşattıkları güzel dakikalar için çok teşekkür ederim.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.