Sosyal Medya

GÜNDEM

Pendik'teki Rehin Alma Krizinin Altından Gizli Fecebook Hesabı Çıktı

Pendik'te bulunan Melek Aknil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde dün yaşanan rehin alma krizinin altından genç kıza ait gizli Facebook hesabı çıktı.

 

İstanbul Pendik'te bulunan Melek Aknil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne gelen Umut D. isimli asker, okul aile birliğinde çalışan nişanlısı Hümeyra K.'yı bıçakla tehdit ederek rehin aldı. Yapılan müzakere sonucu Umut D. ikna edilirken, olayın sebebinin kıskançlık krizi olduğu ortaya çıktı.
 
FACEBOOK HESABINI GÖRÜNCE ÇILDIRDI
 
İstanbul Emniyeti'ni harakete geçiren olay, Pendik'te bulunan Melek Aknil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde dün saat 13.30 sıralarında meydana geldi. Bayburt'ta er olarak vatani görevini yapan Umut D. ile Melek Aknil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde memur olarak çalışan Hümeyra K. bir süre önce nişanlandı. İddialara göre, Hümeyra K.'nın farklı bir isimle facebook hesabını açtığını fark eden Umut D. kıskançlık krizine girdi.
 
BİRLİĞİNDEN KAÇIP OKULA GİTTİ
 
Umut D. saat 13.30 sıralarında birliğinden kaçtığını söyleyerek nişanlısı Hümeyra K.'nın çalıştığı okula geldi. Aralarında yaşanan tartışmanın ardından Umut D., nişanlısı Hümeyra K.'yı boğazını sıktıktan sonra bıçakla tehdit ederek rehin aldı.
 
İKNA EDİLDİ, TESLİM OLDU
 
Genç kadının Umut D. tarafından tuvalete kilitlendiği öne sürülürken, ihbar üzerine emniyet ekipleri ve sağlık ekipleri okula gitti. Sürdürülen müzakere sonucu Umut D. ikna edilerek teslim oldu. Gözaltına alınan şüpheli ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

1 Yorum

  1. Veli Gümiş

    Eylül 11, 2018 Salı 22:54

    Tek kelime ile cehalet!.. Şu medyanın faydaları kadarda zararlı olduğu da var.Ancak,baktın sana yamukluk yapmış,boşarsın.. Askerden kaçma,filan... "Günlük bir gazete alıp da okumayanlarin" halı işte,maalesef böyledir. Sözümüz anlayana!

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.