Sosyal Medya

KARADENİZ

Rize'de yaşayanlar fark edemedi!

AK Parti yerel yönetimler başkan yardımcısı; Rize'deki dönüşümü her gelişimde fark ettim

 
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı ziyaret etti.
 
Yerel seçim çalışmalarını sürdüren  AK Parti Yrl. Yön. Başkan Yardımcısı Yılmaz  ‘Rize’deki dönüşümü her gelişimde fark ettim’ dedi.
 
AK Parti Genel Merkezi tarafından Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu olarak görevlendirilen Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’ı Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ve Başkan Yardımcıları Belediye önünde karşıladı.  Başkan Kasap, ilk olarak giriş katta bulunan Belediyenin Akıllı Kent Bilgi servisini gezdirerek çalışma sistemi hakkında bilgi verdi.  AK Parti Yrl. Yön. Başkan Yardımcısı Yılmaz, burada bulunan bir vatandaşa sarılarak hizmetlerden memnun musunuz diye sordu.  
 
Sorumlu olduğu 12 ilde kamuoyu araştırmaları yapmak, destek sağlamak, teşkilatları yerel seçimlere hazırlamak ve adayların belirlenmesi gibi faaliyet programı kapsamında Rize Belediyesini ziyaret eden Milletvekili Yılmaz ve AK  Parti Rize  İl Başkanı İshak Alim ve Yerel Yönetimlerden sorumlu Bünyamin Abdülaziz Uzun, Yönetim Kurulu üyesi  Abdullah Oğuz Hut’u Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, makamında ağırladı. 
 
 
Belediyecilik konularının ağırlıklı konuşulduğu ziyarette; Yerel seçim sürecinin başarı ile tamamlanması için hassas ve titiz davrandıklarını belirten Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yılmaz,  Belediye Başkanı Kasap’a "Karadeniz’deki çalışmaları titiz bir şekilde yürütüyoruz.  Her gelişimde de şehircilik çalışmalarında Rize’deki dönüşümü fark ediyorum. Nezaketiniz ve gayretiniz güzel Rize’mize yansımış tebrik ediyor başarılarınızın devam etmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.
 
Başkan Yardımcısı Yılmaz ve beraberindeki heyete teşekkür eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap,  15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydan çalışmalarını  maket üzerinde sona doğru ilerlediklerini belirterek misafirlerini uğurladı.
 
Sizce Rize'de şehircilik anlamında değişiklik oldu mu? Yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

4 Yorum

 1. murat avcılar

  Eylül 13, 2018 Perşembe 18:33

  valla Rize rezalet bir şehre dönüştü.her gelişimde çok daha kötü.salaha vadisi mahvolmuş.meydan rezalet.trafik rezalet.eski yeşil rizeyi özler olduk.rizelilerinde belediye başkanından çok şikayetini duydum.iyi diyen olmadı.belediyecilikte maalesef son yıllarda geriye hızlı bir gidiş var.koyu bir Erdoğancı olarak söylüyorum...

 2. DEMİR ÇELİK

  Eylül 13, 2018 Perşembe 11:33

  MEDYAYA BAŞKA KONUŞUYOR DÖRT SENE EVVEL BANA FARKLI KONUŞMUŞTU.

 3. ISMAIL

  Eylül 13, 2018 Perşembe 09:51

  RIZEDE ISLER ON NUMARA GIDIYOR BASKANIM SEN CANINI SIKMA MEYDAN PROJESINI BUNDAN SONRA 5 YILDA BITIR YETER.

 4. Ertuğrul

  Eylül 12, 2018 Çarşamba 13:10

  farkedemedik başkanım kusurumuza bakmayın. 10 numara projeleri unuttuğunuzu ve meydan projesinin süresinde yapılacağını unuttuğunuzu fark edemedik. iş sadece sosyal belediyecilikle bitmez sayın başkanım. Rize'li icraat göremedi. Bir gün sizin sahilde gezmenizi tavsiye ederim. Biz sizden büyük işler yapın diye seçtik. ama siz sosyal belediyeciliğin üzerine çıkamadınız.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.