Sosyal Medya

MEDYA

Burak Özçivit hakkında çarpıcı Diriliş Ertuğrul açıklaması

Yeni bölümü heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul'da dizisi hakkında Kanalın Koordinatörü Kurtuluş Zeydan'dan çarpıcı açıklamalar geldi. Özellikle Osman karakterini oynayacak Burak Özçivit hakkında açıklama yapan Zeydan bu konuda izleyiciden sabır istedi.

 

5. sezonu ile yine izlenme rekorları kırmayı hedefleyen Diriliş Ertuğrul'a Burak Özçivit  geliyor mu? Kanalın Koordinatörü Kurtuluş Zeydan'dan çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 
Bu sezonda dizinin adı değişmeyeceğini söyleyen Zeydan, tarihin akışını değiştiren konulara yer vereceğini şu sözlerle anlattı: "Hikaye dönüşüyor. Tarihsel süreçte Kayı obasının yükselişi ana aksımız olarak devam ediyor. Ama Ertuğrul Söğüt'e yerleşiyor"
 
BURAK ÖZÇİVİT DİZİYE KATILACAK MI?
 
Kurtuluş Zeydan, Burak Özçivit'in dizinin kadrosuna katılıp katılmayacağına ilişkin de açıklamalarda bulundu. Burak Özçivit'in projede olmasının büyük bir kazanç olacağını belirten Kurtuluş Zeydan, ''Doğru konumlandırma için biraz sabırlı olmamız ve zamana bırakmamız gerekiyor.'' diyerek Özçivit'in bu sene projede yer almadığını söyledi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.