Sosyal Medya

KARADENİZ

Rize'nin ulaşım sorunu giderek büyüyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, Muhammed Avcı,Rize İl Başkanı İshak Alim, Karayolları 10. Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı ziyaret etti.

 
RİZENİN ULAŞTIRMA YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ…
 
Daha sonra Belediye Encümen salonunda  Karayolları 10. Bölge Müdürlüğünün Rize’deki  Ulaşım projelerinin değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
 
Encümen salonunda yapılan istişare toplantısına Karayolları 103. Şube şefi Ercan Çiçek, Belediye Başkan yardımcıları Mustafa Arıcı ve Saffet Kopuz AKPARTİ İl Başkanlığı yürütme kurulu üyesi Abdullah Oğuz Hut katıldı.
 
 
Toplantı da yürütülen ve projelendirilen karayolu projelerinin değerlendirilmesi yapıldı. Karayolları 10. Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş, proje çalışmaları hakkında Encümen salonunda brifing  verdi. 
 

2 Yorum

  1. rizeli

    Eylül 20, 2018 Perşembe 16:09

    bir resim ancak bu kadar güzel yorumlanabilirdi.

  2. Ertuğrul

    Eylül 19, 2018 Çarşamba 15:51

    Sizi resimlerde değil icraat yaparken görmek istiyoruz. Bu işi bir bırakın Allah aşkına. iki fotoğraf çekmekle Rize'nin trafiği çözülmez. Kaç yıldır trafik sorunu var halen trafik sonunu oturup konuşuyorsunuz. Aranızda kim trafikle ilgili alanında uzman bir söyleyebilirmisiniz? Bu konuda o resim karesinde prof veya bu işin uzmanı ile görüştük deyip yarın bu icraatları yapacağız deseydiniz daha iyi olmaz mıydı. Rica ederim yapmayın etmeyin böyle. artık Rize icraat bekliyor...

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.