Sosyal Medya

SPOR

Ronaldo'nun başı dertte!

Cristiano Ronaldo bu kez futboluyla değil adının karıştığı tecavüz suçlamasıyla gündemde. Amerikan polisinin hakkında soruşturma başlattığı Portekizli süperstara kulübü Juventus sahip çıktı ancak İtalyan devinin hisseleri bu suçlamının hemen ardından toplam 87 milyon Euro değer kaybetti.

 
Dünya futbolunun en önemli yıldızlarından Cristiano Ronaldo bu kez attığı goller veya yaptığı asistlerle değil çok farklı bir konuyla gündemi meşgul ediyor.
 
2009 yılında Las Vegas'ta karıştığı öne sürülen tecavüz suçlaması nedeniyle Amerikan polisinin hakkında soruşturma açtığı Portekizli süperstar, bu iddiaları kesin bir dille reddetmişti. 
 
Kathryn Mayorga isimli Amerikalı modelin iddiaları dünya basınında geniş yer bulurken, Juventus Kulübü "Ronaldo, geçtiğimiz aylarda büyük profesyonellik ve fedakarlık göstermiş, bu duruşu da Juventus'taki herkes tarafından takdirle karşılanmıştır. 10 yıl önce gerçekleştiği iddia edilen bir olay, bu görüşümüzü değiştirmeyecektir" şeklindeki açıklamayla oyuncusuna sahip çıkmıştı.
 
Ancak yaz döneminde Real Madrid'den transfer edilen ünlü yıldızla ilgili iddialar Juventus'un borsada ağır yara almasına neden oldu. Bu suçlamanın ortaya çıkmasından sonra Milano borsasında 1.32'den işlem gören siyah beyazlı kulübün hisseleri 1.24'e düşerken, toplam kaybın 87 milyon Euro olduğu bildirildi. 
 
Yaşananlar nedeniyle Ronaldo'nun sponsorlarının da büyük endişe duyduğu ve anlaşmaları gözden geçirebileceği belirtiliyor. Bu sürecin Ronaldo'nun sahadaki performansını nasıl etkileyeceği büyük merak konusu olurken, 33 yaşındaki ünlü oyuncu Portekiz Milli Takımı'nın Polonya ve İskoçya ile oynayacağı maçların kadrosuna çağrılmadı.
 
Her ne kadar bunun sportif bir karar olduğu ifade edilse de Portekiz basınına yansıyan haberlerde Ronaldo'nun Milli Takım teknik direktörü Fernando Santos ile bir araya gelerek, yaşanan süreç nedeniyle milli takımdan affınıı istediği öne sürülüyor. 

2 Yorum

  1. Alican

    Ekim 08, 2018 Pazartesi 22:51

    AGA BEEEE !

  2. Alican

    Ekim 07, 2018 Pazar 23:31

    ŞU BATILI AVRATLAR!.. Para koparmak için"tecavuz etti" yalanını ortaya atıyor. Adamı kafaya almak için yapmadıkları kalmıyor,işine gelmediğinde" tecavüz" çamuru atıyor. Kolay gelsin Rolando!. Rolando,bir kaç yıl önce Filistinli yetim çocuklar için,bir kaç miliyon dolar bağış yapmıştı,bu vesile bu satırları yazmış olduk. Almanya

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.