Sosyal Medya

TEKNOLOJİ

Google Pixel 3 XL özellikleri ve fiyatı belli oldu!

Teknoloji firmasının yeni akıllı telefonları Google Pixel 3 ve Google Pixel 3 XL tanıtıldı. İşte ailenin büyük üyesinin özellikleri.

 

Google tarafından duyurulan yeni akıllı telefon ailesi Google Pixel 3 ve Google Pixel 3 XL ABD'nin New York şehrinde düzenlenen bir etkinlikle tanıtıldı. Ailenin büyük üyesi olarak tanımlanabilecek olan Google Pixel 3 XL gelişmiş özelliklere sahip.
 
Google Pixel 3 XL özellikleri ve fiyatı belli oldu!
Google Pixel 3 XL modeli 6.3 inçlik bir ekranla geliyor. Telefon Snapdragon 845 işlemcisinden güç alıyor. 4 GB RAM, Bluetooth 5.0, 12.2 Megapiksel çözünürlük sunan ana kamera. Ön yüzde ise 8 Megapiksellik dual kamera teknolojisi yer alıyor. Telefonun kamera yazılımının yapay zeka destekli olduğunu da belirtelim.
 
 
Ailenin küçük üyesinde olduğu gibi Google Pixel 3 XL de kablosuz şarj ve hızlı şarj desteği sunuyor. Telefonda 3430 mAh pil bulunuyor. Telefonda 3.5 mm kulaklık çıkışı bulunmuyor. Bunun yerine USB Type-C bağlantısına sahip kulaklıklar tercih edilmiş. 4 GB RAM bulunan telefonda seçimli olarak 64 ya da 128 GB depolama kapasiteleri bulunuyor. Telefon IP68 standartlarında su geçirmeme özelliğine de sahip.
 
Google Pixel 3 XL fiyatı
Telefonun yurtdışı fiyatı 900 dolardan başlayacak. Özelliklerine göre fiyatı epey yüksek olan model, ailenin önceki sürümlerinde olduğu gibi Türkiye'de resmi olarak satılmayacak.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.