Sosyal Medya

KARADENİZ

Rize'de sağlık camiasını üzen ölüm

Rize’nin Pazar ve Ardeşen ilçelerine hizmet veren Kaçkar Devlet Hastanesi diyaliz hekimi Dr. Harun Yenilmez (54), Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan By-Pass ameliyatının ardından kaldırıldığı yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.

 
Dr. Harun Yenilmez için yarın Cuma Namazına müteakip Ardeşen Merkez Camiinde cenaze namazı kılınacak. Cenaze daha sonra aynı ilçedeki aile kabristanlığına defnedilecek.
 
Kaçkar Devlet Hastanesi Başhekimi Doktor İsmail Hakkı Yenilmez’in de kardeşi olan Dr. Harun Yenilmez, 2013 yılında  AK Parti’den Ardeşen Belediye Başkanı aday adaylığı başvurusunda bulunmuştu.
Rize İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Tepe, yaptığı yazılı açıklamada, başarılı ve özverili çalışmalarıyla tüm hekimlerimize örnek olan doktorumuzun ölümü tüm sağlık camiamızı derinden üzmüştür. Kendisine rahmet diliyor, acılı ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Tüm sağlık camiamızın başı sağolsun" dedi.

1 Yorum

  1. Alican

    Ekim 11, 2018 Perşembe 22:39

    Ne diyelim,veren de O,alanda O... Ancak,bize teslim edilen vucüt organlarımızı ihmal ediyoruz, gibime geliyor. Mehruma,Allah'tan rahmet,geride kalanlara da,baş sağlığı dileriz. Almanya

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.