Sosyal Medya

KARADENİZ

KOSGEB’den MÜSİAD’da Bilgilendirme Toplantısı

KOSGEB Rize Müdürlüğü tarafından MÜSİAD’lı iş insanlarına yönelik KOSGEB’in KOBİ’lere sunmuş olduğu destekler ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 

MÜSİAD’ın toplantı salonunda, MÜSİAD ve Genç MÜSİAD üyesi iş insanlarının katılımıyla yapılan toplantıda, KOSGEB tarafından desteklenecek konular, hibe oranları ve proje yazım detayları gibi konular görüşüldü.
 
Bakanlığımız tarafından kurumun işleyişiyle ilgili ciddi çalışmalar yapılarak, başvuru süreci gibi uygulanan diğer işlemler artık daha kolay hale getirildiğini söyleyen KOSGEB Rize Müdürü Celil Kürşat Dereci, özellikle işbirliği destek programı üzerinde durarak, bu desteğin Rize için önemli fırsatlar sunduğunu söyledi.
 
Programın devamında KOBİ Uzman Yardımcısı İbrahim Pala, katılımcılara KOSGEB Destek Programlarına ilişkin, girişimciliği geliştirme destek programı, işletme geliştirme destek programı, KOBİ gelişim destek programı(KOBİGEL), işbirliği destek programı, ar-ge ve inovasyon destek programı, endüstriyel uygulama programı ve KOBİ teknoyatırım destek programı gibi konularda bilgiler içeren bir sunum yaparak destek programlarından faydalanma koşullarını anlattı.
 
MÜSİAD Rize Başkanı Recep Taylan ise, KOSGEB desteklerinin işletmeler için önemli bir fırsat olduğunu, sunulan bu fırsatın iyi değerlendirilmesi ve bu kapsamda KOSGEB desteklerinin işletmelerimiz tarafından sürekli takip edilmesi gerektiğini kaydetti.
 
Yaklaşık 2 saat devam eden program soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

  • KOSGEB’den MÜSİAD’da Bilgilendirme Toplantısı

  • KOSGEB’den MÜSİAD’da Bilgilendirme Toplantısı

  • KOSGEB’den MÜSİAD’da Bilgilendirme Toplantısı

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.