Sosyal Medya

KARADENİZ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Rize Kura Sonuçları

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olarak Rize İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde istihdam sağlanacak 60 kişilik sürekli işçi alımına ait kura çekimi başladı.

 

Rize Yenişehir Spor Salonu’nda başlayan kura çekimi noter huzurunda gerçekleşiyor. Rize 1. Noter Vekili İbrahim Dal tarafından kura çekimi devam ediyor. Alım yapılacak kadro sayısının 4 katı kadar asıl ve yedek kişi çekilecek. Kura isim listesi önündeki  rakamlar başvuru sıra numarasını ifade eder. Asil ve yedek talihliler belirlenecek tarihte mülakata alınacak.
 
Rize’de alınacak toplam 60 kişilik kadro için İŞKUR'a 12 bin 571'i 10 adet temizlik görevlisi olmak üzere 15 bin 641 kişi başvuruda bulunmuştu.
 
Rize'de alımı yapılacak 60 kişilik kadro şöyle: "10 temizlik görevlisi (Normal), 2 temizlik görevlisi (Eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan), 6 temizlik görevlisi (Engelli), 1 Aşçı, 1 Aşçı yardımcısı, 2 Cankurtaran, 6 Güvenlik görevlisi, 1 Resepsiyon görevlisi (ön büro elemanı), 2 Elektrikçi (Genel), 1 Isıtma ve sıhhi tesisatçı, 2 Garson (servis elemanı), 1 Mekaniker (pedallı araçlar), 8 Gençlik lideri (Önlisans), 16 Gençlik lideri (Lisans), 1 Makine Teknikeri"
 
10 Kişilik Normal temizlik Asıl Talihliler:
 
4164 - Gönül Albayrak 
 
8565 - Numan Şahin
 
7826 Mustafa Aktürk
 
2525 Elmas Güney
 
1464 Berat Yılmaz
 
3845 Fazilet Çelik
 
1166 Ayşe Şeremet
 
6011 İsa Azizoğlu
 
3936 Fidaye Alkan
 
9924 Saniye Tezel
 
2476 Emin Ali Esir
 
959 Aysun Büşra Karakaş
 
9383 Ramazan Çolak
 
2387 Elif Sürgün
 
4932 Hasan Meydan
 
7532 Muhammet Öksüz
 
9135 Özcan Balcı
 
3666 Fatma Meral
 
2571 Emine Eroğlu
 
4341 Gülizar Uzun
 
3309 Faruk Topçu
 
5718 Hüseyin Tarlacı
 
3106 Erol Yazıcı
 
1198 Ayşe Yılmaz
 
6046 İslam Türüt
 
3351 Fatih Güney
 
626 Asiye Delihasan
 
5227 Havva Ateş
 
8968 Orhan Yılmaz
 
7267 Meryem Merve Küçük
 
3598 Fatma Kasap 
 
621 Asiye Birben
 
2240  Ebru Mercan
 
1956 Çiğdem Büyük
 
6273 Kafiye Oflu
 
313 Ahmet Yüksel
 
9324 Rabia Aktaş
 
6764 Mehmet Şeker
 
8625 Nuray Levent 
 
1724 Büşra Taşçı
 
YEDEK TEMİZLİK İSİM LİSTESİ NORMAL
 
6958 Melek Kork
 
8857 Oğuz Alaçam
 
5521 Hikmet Peçe
 
7027 Memiş Pehlivan
 
228 Ahmet Ezen
 
1619 Sinan Berk
 
2258 Ebubekir Çelik
 
2830 Emre Can
 
9715 Rüstem Özmen
 
2186 Dursun Ali Kulaksız
 
221 Ahmet Çolak
 
7593 Muhammet Raşit Kart
 
3277 Fadime Aydın
 
4949 Hasan Taş
 
801 Ayla Büyük
 
7706 Murat Güney
 
5948 İlknur Temel
 
3892 Ferhat Sukas
 
2555 Emine Delihasan 
 
4270  Gülçin Şenkaya
 
5778 İbrahim Bayraktar 
 
6675 Mahire Sukas
 
1228 Ayşegül Kul
 
2024 Deniz Feyiz 
 
5998 İrfan Büyük 
 
9393 Ramazan Güney 
 
7936 Mustafa Koto
 
4955 Hasan Türüt 
 
6298 Katibe Baloğlu
 
390 Ali Delibalta 
 
9182 Özgür Manda 
 
8655 Nurcan Delihasan 
 
4386 Gülsüm Okumuş 
 
2679 Emine Nazıroğlu
 
2495 Emine Alpay
 
3006 Erdem Beşiktepe
 
1995 Davut Baycan
 
276 Ahmet Özatar
 
1341 Ayşenur Kasırga
 
4011 Funda Akçay
 
ENGELLİ TEMİZLİK İSİM LİSTESİ ASIL
 
400 Selma Birinci
 
232 İzzet Eren Kuyumcu
 
78 Bülent Kaya
 
67 Bayram Ali Pala
 
81 Celal Yılancı
 
41 Ali Kolcuoğlu
 
45 Ali Kemal Koliva
 
249 Kerim Bozkurt
 
96 Dursun Yaşar Tunç
 
38 Alaettin Enes Koyuncu
 
417 Sevgi Öztürk
 
66 Bayram Kanbur 
 
180 Halit Öztürk
 
483 Yavuz Kaspar 
 
461 Ümit Çakmak
 
46 Ali Rıza Çolak 
 
496 Zeki Yazar 
 
488 Yunus Emre Ökten
 
74 Burak Kök 
 
396 Selçuk Demircan 
 
274 Mehmet Salih Çakmakçı 
 
14 Abdulaziz Memişoğlu 
 
79 Bünyamin Erdoğan 
 
196 Hatice Fırtına
 
ENGELLİ TEMİZLİK YEDEK LİSTESİ
 
104 Elif Çakmakçı  
 
499 Zeynep Yalaz
 
17 Abdurrahman Sarıçerçi
 
422 Sezer Taş
 
80 Bünyamin Mataracı
 
18 Abdurrahman Uzun
 
276 Mehtap Çelebi
 
103 Egemen Telci 
 
345 Nurcan Zaralioğlu
 
63 Barış Temur
 
315 Murat Karadağ 
 
50 Arzu Budak
 
85 Ceyda Nur Karali 
 
65 Bayram Akyıldız
 
122 Emel Kazdal 
 
457 Uğur Uzun 
 
320 Murat Ürkmezer
 
436 Şükran Yağcı 
 
255 Kürşat Karslıoğlu
 
94 Doğukan Erşahin
 
83 Cemal Kulaksız
 
216 İdris Yılmaz
 
86 Cihan Kopuz
 
24 Ahmet Kabiloğlu
 
TEMİZLİK ESKİ HÜKÜMLÜ VE TERÖRLE MÜCADELEDE YARALANAN İSİM LİSTESİ ASIL 
 
3 Ali Karabulut
 
83 Osman Koyun
 
99 Soner Aydın
 
1 Ahmet Ali Çelik
 
16 Cengiz Karaarslan
 
84 Osman Saat
 
11 Bilgin Ermiş
 
37 Hasan Tahsin Önder 
 
TEMİZLİK ESKİ HÜKÜMLÜ VE TERÖRLE MÜCADELEDE YARALANAN İSİM LİSTESİ YEDEK
 
110 Tuncay Kibar
 
24 Erdoğan Mercan
 
120 Yusuf Gerz 
 
10 Bekir Emre Toprak 
 
93 Sadık Karaca 
 
75 Mustafa Çelik 
 
4 Ali İhsan Şık
 
33 Hakan Şafak
 
GARSON SERVİS ELEMANI ASIL
 
71 Gülşah Sokur 
 
45 Emre Kahveci
 
77 Hasan Beykoz
 
41 Emine Demirci
 
36 Dursun Ali Köse
 
21 Bayram Mavzer
 
98 Mehmet Aksoy
 
81 Hasan Fehmi Memişoğlu
 
GARSON SERVİS ELEMANI YEDEK LİSTE
 
175 Tarık Uzun
 
85 İlayda Büyük
 
53 Fatih Abanoz
 
55 Fatih Aktaş
 
26 Boğaçhan Sepetçi
 
183 Yasemin Akgemik
 
24 Betül Kalın
 
28 Burak Seymenoğlu
 
MAKİNE TEKNİKERİ ASIL LİSTE
 
72 Mehmet Akif İsmailoğlu
 
23 Emrah Yaldızlı
 
14 Berat Çavuşoğlu
 
30 Erkan Sırakaya
 
MAKİNE TEKNİKERİ YEDEK LİSTE
 
39 Göksal Koç 
 
59 Kadir Karali 
 
85 Muharrem Haberal
 
42 Hakan Kahya
 
GÜVENLİK GÖREVLİSİ ASIL LİSTE 
 
313 Levent Çolak
 
381 Muhammet Kork
 
449 Nedim Yüksek
 
125 Dursun Ali Yılmaz
 
27 Ahmet Uzun 
 
493 Özkan Çelik 
 
456 Nuran İslamoğlu
 
90 Burçin İşyar
 
489 Özkan Yener
 
348 Melahat Şahinbaş
 
102 Cemil Büyük
 
129 Ekrem Birinci
 
92 Bülent Marangoz
 
35 Ali Yılmaz
 
596 Tuğba Albayrak
 
303 Kadriye Marangoz
 
603 Turgay Akgenç
 
232 Hamdi Yaldızlı
 
79 Bedrettin Başar
 
72 Bahadır Koçali
 
305 Kenan Uzun
 
99 Celal Yılmaz
 
344 Mehmet Yavuz Türkyılmaz
 
6 Abdullah Yardımcı
 
GÜVENLİK GÖREVLİSİ YEDEK LİSTE
 
22 Ahmet Ketenci
 
186 Fatih Yavaşi
 
28 Ahmet Uzun
 
634 Yasin Kar
 
93 Büşra Birkan
 
215 Gülay Çatan
 
30 Ahu Uzun
 
285 İrfan Dedecan
 
568 Sinan Sarıibrahim
 
668 Zeynep Uçkan
 
248 Hayri Çalık
 
19 Ahmet Buçan
 
297 Kadir Akyıldız
 
560 Sevda Küçük
 
69 Ayten Konakçı
 
16 Adil Karaman
 
29 Ahmet Paşa Aydın
 
202 Furkan Kalkavan
 
480 Osman Nuri Ofluoğlu
 
363 Mikail Yıldırım
 
670 Zühal Yağdıran
 
157 Eray Erdem
 
475 Orhan Şeref Genç
 
50 Arzu Berberoğlu
 
RESEPSİYON GÖREVLİSİ ASIL LİSTE
 
17 Aleyna Usta
 
92 Beyzanur Arıcı
 
9 Ahmet Ermiş
 
349 Hazal Aksungur
 
RESEPSİYON YEDEK LİSTE
 
802 Zekiye İmamoğlu
 
254 Fatih Yılmaz
 
756 Ufuk Aşçı
 
89 Beytullah Korkmaz 
 
ELEKTRİK TESİSATÇISI ASIL LİSTE
 
36 Cengiz Danışman
 
6 Ahmet Kıran
 
264 Talip Yılmaztürk 
 
163 Muhammet Çakır
 
5 Ahmet Keremitçi
 
27 Aykut Şerifoğlu
 
55 Emre Murat
 
63 Enis Görmüş
 
ELEKTRİK TESİSATÇISI YEDEK LİSTE
 
88 Furkan Nuroğlu
 
20 Alihan Kuk
 
58 Enes Kalyon
 
39 Cihat Civelek
 
3 Ahmet Bakoğlu
 
56 Emre Yazıcı
 
242 Serkan Köse
 
30 Barış Yıldırım
 
ISITMA VE SIHHİ TESİSAT ASIL LİSTE
 
64 Volkan Dal
 
24 Gürkan Çelik
 
27 İbrahim Yılmaz
 
9 Cabbar Azder
 
ISITMA VE SIHHİ TESİSAT YEDEK LİSTE
 
28 İslam Kurt
 
17 Ergün Alaca
 
7 Barış Kuk
 
4 Arif Öksüz
 
AŞÇI YARDIMCISI ASIL LİSTE 
 
7 Deniz Kasap
 
47 Zümrüt Çelik
 
2 Ayla Yılmaz
 
12 Emine Yanık
 
AŞÇI YARDIMCISI YEDEK LİSTE
 
34 Rasim Gündüz
 
1 Ahmet Ali Kantar
 
35 Sare Kutlu
 
6 Canan Günaydın
 
AŞÇI ASIL LİSTESİ
 
4 Ayten Aygün
 
6 Burak Ağ
 
7 Büşra Özdemiroğlu
 
8 Cumali Genç 
 
AŞÇI YEDEK LİSTE
 
5 Ayten Kanbur
 
27 Sema Doğan
 
9 Davut Çatıroğlu
 
14 Gülsen Sütlüoğlu 
 
MEKANİKER PEDALLI ARAÇLAR ASIL LİSTE 
 
9 Muhammet Erkan
 
23 Tuna Esen
 
6 Doğan Işık
 
19 Ömer Kiraz
 
MEKANİKER PEDALLI ARAÇLAR YEDEK LİSTE
 
1 Adnan Yılmaz 
 
3 Ahmet Şenyüz
 
17 Osman Demir
 
4 Ali Osman Usta
 
CANKURTARAN ASIL LİSTE 
 
27 Murat Albaş
 
8 Ceyhun Çaylak
 
19 Fatih İslamoğlu
 
18 Faruk Turan 
 
14 Esra Hapeloğlu
 
9 Cihan Kopuz
 
13 Erhan Şimşek
 
17 Faik Kopuz
 
CANKURTARAN YEDEK LİSTE 
 
5 Aydın Turan 
 
11 Doğan Yaşar
 
38 Zeynep Koçal
 
23 Kadir Başar
 
4 Ahmet Varlı
 
3 Ahmet Kanberoğlu
 
30 Recep Alihan Altekin
 
16 Eyüp Bıyık 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.