Sosyal Medya

POLİTİKA

AK Parti'li vekilden abuk subuk laflar! / VİDEO

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, Şanlıurfa’daki seçim konuşmasında tepki toplayan ifadeler kullandı. Gülpınar, meydanı dolduran vatandaşlardan, “Oyunuzu bize verirseniz, mahşerde Allah’ın karşısına çıktığınız zaman, o emaneti bize verdiğinizden dolayı, size inşallah hiçbir hesap sormayacak” sözleri ile oy istedi! AK Parti'li Gülpınar'a soruyoruz, AK Parti lideri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 20 yılda hiç böyle bir söz ya da buna benzer bir ima duydun mu?

 
Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar'ın Şanlıurfa'daki seçim bürosu açılışında yaptığı konuşma, tepkilere neden oldu.
 
İlçe Meclis Üyesi Adayı Celal Akıl'ın seçim bürosu açılışına katılan Gülpınar, AK Parti'li adaylara oy isterken, "mahşerde Allah’ın karşısına çıktığınız zaman, o emaneti bize verdiğinizden dolayı, size inşallah hiçbir hesap sormayacak" dedi.
 
 
 
Gülpınar şöyle konuştu;
 
“Allah sizden emaneti ehline vermenizi emrediyor, bu emir hepimiz için geçerli, sadece yöneticiler için değil, herkes için halk için de geçerlidir. Halk emaneti nasıl verir? Sandığın başına gider, oyunu atar ve emanetini verir. Allah size bir emanet veriyorsa, bunun hesabını soracak demektir. Vicdan rahatlığıyla size diyorum ki, yarın inşallah mahşerde Allah’ın karşısına çıktığınız zaman, o emaneti bize verdiğinizden dolayı, size inşallah hiçbir hesap sormayacak.”
 
AK Parti lideri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 20 yılda hiç böyle bir söz duydun mu?
 
Yıllardır meydan, meydan Türkiye'yi gezen ve binlerce miting düzenleyen Erdoğan'dan bu skandal ifadelere benzer bir ima kullandığına şahit oldun mu?
 
Kamuoyu şimdi Gülpınar'dan yanıt bekliyor...

1 Yorum

  1. hasan öztürk

    Mart 04, 2019 Pazartesi 14:45

    din eksenli bir toplumuz, oy verenlerin vebali var

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.