Sosyal Medya

KARADENİZ

Mesut Yılmaz'dan flaş açıklama

 

Eski Başbakan Mesut Yılmaz akciğer kanseri nedeniyle kemoterapi tedavisi görmeye başladı. Yılmaz tedavisiyle ilgili gelişmeleri sosyal medya hesabından açıkladı.
 
Eski  Başbakan Mesut Yılmaz (71), akciğer kanseri tespiti sonucu ameliyat geçirdi. Hastaneden taburcu olan Yılmaz, kemoterapi tedavisi görmeye başladı. Yılmaz tedavisiyle ilgili gelişmeleri sosyal medya hesabından açıkladı:
 
Sağlık durumumu merak eden arkadaşlarım, dostlarım ve sosyal medya aracılığıyla sayfayı mesaj yağmuruna tutan takipçilerim için bilgilendirme: Ocak ayında yaptırdığım rutin sağlık kontrolünde akciğerimde kanserli tümör tespit edilmesi nedeniyle 23 Ocak tarihinde İstanbul Florence Nightingale hastanesinde Prof. Dr. Alper Toker nezaretinde başarılı bir operasyon geçirdim. 
 
Halen Prof. Dr. Sualp Tansan nezaretinde önleyici kemoterapi tedavisi görüyorum. Grip salgını ve enfeksiyon sebebiyle görüşmelerime sınırlama getirdiler. Her şey normal seyrinde devam etmektedir. İlgilenen, yorum yapan ve arayan herkese teşekkür ediyorum. En derin saygı ve sevgilerimle.” 

1 Yorum

  1. Alican

    Mart 11, 2019 Pazartesi 23:21

    ŞİFALAR DİLERİZ... Allah şıfalar versin. Almanya,Münih

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.